SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161294

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Arlovski pokonał Kyle przez jednogłośna decyzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale i tak ma szklankę ,gdzie mu do HW w UFC jak go dwóch z rzędu LHW miało na widelcu a Rumble złamał mu szczenę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
racja , Andrei to solidny zawodnik ale do czołówki już nie wróci pewnie. Ciekawe czy KSW się nim kiedykolwiek interesowało . Fajna walka mogłaby być z Bedorfem albo Nastulą , albo ze zwycięzcą Waluś/Thomson

ewentualnie w LHW z Jankiem

Zmieniony przez - PrideFC w dniu 2013-09-15 12:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dobra walka Floyd'a warto było oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Nie wiem jak było można punktować remis? Pani sędzina była ślepa, albo potwierdziła stereotyp, że kobiety nie znają się na sporcie.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie wiem jak mozna bylo punktowac korzystniej dla Canelo niz 119-111/118-110,bo szczerze mowiac mialbym problem ze wskazaniem rundy,ktora wygral. o remisie nie wspominajac nawet...

ale ta pani dala tez (z drugim "ekspertem) zwyciestwo w Bradleyowi w walce z Mannym,w slynnym pojedynku,gdzie WBO powolalo specjalna komisje zlozona z 5ciu sedziow,ktorzy jednoglosnie przyznali zwyciestwo PacManowi i orzekli,ze ten werdykt to byl walek. takze albo,az tak sie nie zna,albo lubi pieniadze spod stolu.

i raczej to drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Floyd może jeszcze stoczyć 4 walki, bo jeszcze tyle mu zostało by wypełnić kontrakt z Showtime.
Walki z PacManem nie będzie na 100% już za późno na to z wiadomych względów.
Jeśli wypełni kontrakt do końca nie ponosząc porażki to będzie miał rekord taki jak Rocky Marciano 49-0. Więc jeszcze jedną walkę pożegnalną mógłby zawalczyć i wbić te 50-0. Choć wiele osób uważa, że może wcześniej zakończyć karierę nie wypełniając kontraktu do końca. Liczę na to, że jednak będzie walczył i zrobi wynik 50-0 i odejdzie w chwale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
obejrzałem właśnie 11 rund ,przy 12 mi wyj**ało prawa autorskie i żadnej rundy bym chyba nie dał Alavrezowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Myślałem, że to będzie cięższa walka dla Mayweathera. Oby do czterdziestki przynajmniej utrzymał refleks.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium