SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Dremor

Póki co tu snucie domysłów, o które niedawno sam oskarżałeś;) Wiadomo, że tak będzie twierdziła druga strona barykady.


Nie oskarżyłem nikogo o snucie domysłów, poleciłem tylko sceptycyzm wobec tego co mówi Korwin

Mnie wyjaśnienia UPR przekonują, są czytelne i zrozumiałe.


Dremor

Może powiesz na kogo Ty byś oddał swój głos?


Wybory w Polsce są tajne


Dremor

DAwno nie czytałem takich bredni. Naprawdę myślisz że JKM gdyby płaczliwie szukał rozgłosu to by rzucał Hitlerami na lewo i prawo? Tak, na pewno przynosi mu to nowych wyborców. Kiedyś nawet wymyśliłem sobie teorie że JKM-owi ktoś płaci, żeby raz na jakiś czas zniechęcał do siebie ludzi jakimś tekstem.


Korwin sam nie raz stwierdził że szuka rozgłosu przez kontrowersyjną wypowiedż, wtedy jest zapraszany do mediów i może coś tam rzucić słowo o swoim programie. Problem z nim jest taki że on dodatkowo mówi jakieś głupoty w które autentycznie wierzy - i które z jednej strony wzbudzają zainteresowanie.. a z drugiej go kompromitują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nie jedz z 3-4 dni i zrob sobie fotke-zapewniam ze sie dostaniesz :DDDD
Jakbym dal swoje fotki robione 3 lata temu to na pewno dostalbym sie jaki pierwszy :D

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-08 00:04:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No to już bym zaczął mięso gubić, więc by mogło zadziałać Ale chyba się nie opyla.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
to na ketoze jeszcze wejdz, zeby woda zeszla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Woda mi zeszła jak poszedłem biegać ostatnio żeby przeziębienie zaleczyć. Mokry byłem w cholerę. Poza tym jak się wodę zrzuci to mięcho bardziej wyłazi

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
"

Nie oskarżyłem nikogo o snucie domysłów, poleciłem tylko sceptycyzm wobec tego co mówi Korwin

Mnie wyjaśnienia UPR przekonują, są czytelne i zrozumiałe.
"

No to się cieszę, jeden woli lody inny schabowy

"
Wybory w Polsce są tajne
"

Oczywiście, najłatwiej tak zakończyć sprawę, bo masz pewność że nikt nie będzie miał beki z Twoich poglądów;) Najłatwiej to zjeżdzać każdego dookoła. To naprawdę nie takie trudne, jeżeli zna się cokolwiek o sympatiach politycznych ofiary;)

"
Korwin sam nie raz stwierdził że szuka rozgłosu przez kontrowersyjną wypowiedż, wtedy jest zapraszany do mediów i może coś tam rzucić słowo o swoim programie. Problem z nim jest taki że on dodatkowo mówi jakieś głupoty w które autentycznie wierzy - i które z jednej strony wzbudzają zainteresowanie.. a z drugiej go kompromitują.
"


Z tym można się zgodzić. Jednak ja patrzę na fundamenty filozofii gospodarczej i społecznej a nie jakieś pierdoły których czepiają się w tv. Ale to prawda, często się sam kompromituje- taki już jest - szczery do bólu, za to go bardzo cenię a momentami nienawidzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
ale z miechem te pare kostek sie tez uwidoczni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kondi nie koniecznie muszą wziąść przeszczepa co waży 58 kg przy 183 cm wzrostu ,jak mówisz o takim programie ,bo przecież oni dobrze wiedzą ,że z takiego gościa to g**** będzie nie koks, trzeba być w miarę chudym i mieć dobry gen ,później rozpiszą ci cykl na sterydach do tego białeczko od nich ,no i urośniesz w 2 miechy 15 kila.

do tego nie wiem czy chcesz być na plakatach w całej polsce i w internecie




Zmieniony przez - xper w dniu 2013-09-08 10:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
siema

dobra walka bokserska dziś była !

Arreola vs Serh Mitchell... ten murzyn to "nadzieja " amerykańskiego boksu HW . Ostatnio już dostał KO w 1 rundzie i balon pękł , ale potem wygrał z Banksem w rewanżu na punkty.

No i teraz dali mu Koszara Nocnego - Arreolę ..

Warto obejrzeć :D ( tym bardziej , że znowu 1 runda hehe )

Przy pierwszym dobrym ciosie tak chciał klinczować , że poleciał jakby na doublelega ;D A Chris niczym Hunto nim rzucił :D





walka zaczyna się w 3 minucie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-09-08 14:34:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium