SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
tak. Roblismy przez prawie 2 tyg zapasy pod ta walke. Jeden kolega walczyl z tym gosciem na obozie w Walczu i typ stojke mial konkretna ale ten jak zawsze musial isc w ogien :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
no szkoda,

a propos pamiętam jak gdzieś kiedyś przeczytałem, "(...) później jesteś na zawodach i trener Ci krzyczy co masz robić, ale z reguły się go nie słucha, bo Ty wiesz lepiej, tylko jak później swoje walki oglądasz to nie wierzysz, że tak zrobiłeś"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Cos w tym jest :) Ja zawsze slucham chyba , ze wszystko mam pod kontrola i wiem co robic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja też się staram z reguły, ale zdarzało się, że nie słuchałem

tak z innej paki, widziałeś kiedyś na almmie lekarza? takiego co by badania podpisywał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
No Seba, jest coś w tym. Między Vinnym i Billem też chemię czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



BIll jak tu wjazd zrobił, coś pięknego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Zdarzaly sie zawody , ze byl lekarz sportowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale ja pytam konkretnie o ALMME, bo na tyle razy ile ja byłem to nigdy nie było, a teraz jeszcze nie mam badań i nie wiem czy się pofatygować i robić czy liczyć, że na zawodach będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
nie mam pojecia czy to bylo na amatorskiej lidze ememej :) Lepiej zrob...nie licz na to , ze bedzie na miejscu :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium