SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161757

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mousasi j**nął by rondą o ziemię jak szmatą samą siłą jakby użył 100 % swojej siły ale wiadomo to był techniczny sparing ,po ruchach warg i oczu oraz zmarszczkach na czole zauważyłem że to ronda tam używała 100 % siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
xper
judo rondy jest na poziomie jakiegoś akyamy po prostu talent pool jest mniejszy u kobiet zarówno w Judo jak i MMA

Złe porównanie bo Akiyama ma zayebiste judo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
jac88
niestety tufa nie oglądam ;( IMO w walce na 100% szanse marne, wiadomo sparing to sparing nie ma co po nim oceniać, nawet ja bym mógł nienajgorzej się z Andersonem zapreentować jakby ten użył 10% skilla

Ale co innego z Januszem zwłaszcza jakby ten był w podobnej co Ronda wadze

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Puar
xper
judo rondy jest na poziomie jakiegoś akyamy po prostu talent pool jest mniejszy u kobiet zarówno w Judo jak i MMA

Złe porównanie bo Akiyama ma zayebiste judo


uważasz ,że zdobyłby brąz na igrzyskach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie no, nie odbiegaj tak od tematu, bo zaraz będzie ronda vs 15 latek. Ta sama waga+ nietrenujący to wiadomo jakby sięto skończyło.
CHodziło mi o Pana Janusza, bohatera filmiku z przed paru stron, który zdecydowanie nie jest w jej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
xper
Puar
xper
judo rondy jest na poziomie jakiegoś akyamy po prostu talent pool jest mniejszy u kobiet zarówno w Judo jak i MMA

Złe porównanie bo Akiyama ma zayebiste judo


uważasz ,że zdobyłby brąz na igrzyskach?

Nie wiem ale obejrzyj sobie jego walkę choćby z Shieldsem

W sumie to przecież ma wysokie osiągnięcia, poczytaj se w wikipedii

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-07 17:21:06

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
widziałem i z tego co pamiętam przej**ał? pokazał jakieś tam niezłe rzuty ,ale jego judo nie wystarczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
nie no, nie odbiegaj tak od tematu, bo zaraz będzie ronda vs 15 latek. Ta sama waga+ nietrenujący to wiadomo jakby sięto skończyło.
CHodziło mi o Pana Janusza, bohatera filmiku z przed paru stron, który zdecydowanie nie jest w jej wadze


Może kiedyś Ronda zawalczy z kimś takim sparing

widziałem i z tego co pamiętam przej**ał? pokazał jakieś tam niezłe rzuty ,ale jego judo nie wystarczyło

To już wina tego że np nie był bardziej wszechstronny a nie wina judo bo te miał zacne. No i poczytaj ile ma osiągnięć

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-07 17:25:38

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
w kwestii policji to nie wiem co to sie dzieje teraz, co to za kanarki po 50 kg w mundurach teraz smigają po 160cm wzrostu, nosz k***a

ponabierają takich siurków i pozniej boją sie do jakiejś bójki podejść nawet

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-10-07 17:29:34

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
dobra dobra, nie mówcie że byście się z ronda nie pokulali, ja bym się sam pchał do gardy :D

champions are made,not born

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium