SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161630

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
bullet to Ty po drugim roku jesteś?

Maniek, to też prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ze znajomościami to będąc patałachem można iść do ministerstwa Jak większość typów tam

Jak ktoś jest naprawdę bardzo dobry to nawet po kulturoznawstwie się wybroni.

Niedawno w radiu słyszałem, że na zachodzie najchętniej typów po filozofii zatrudniają w wielu firmach bo mają najbardziej otwarte umysły, szybko się uczą i są cholernie inteligentni i potrafią przewidzieć zachowania ludzi albo nimi odpowiednio manipulować, odkryć ich motywację itd.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Niema sie co oszukiwac tak jest wszedzie i obojetnie od kierunku czy specjalizacji
U mnie w tech jak jeszcze chodziłem było pjerdolenie że super szkola zawód itp z mojego rocznika w zawodzie pracuja 3 osoby z tego jedna za dobry hajs reszta mimo zdania zawodowych dala se spokoj zapjedralac za 8 zl brutto fizycznie w gorącu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No tak to jest niestety:/ A na czym Ty byłeś w ogóle?

W ogóle chcę iść dziś na melanż a tu k***a w akademiku wody nie ma, ani się umyć ani nawet wysrać...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Zobacz dobrze jeszcze raz, może masz gdzieś automat jak wrzucisz piątkę to i będziesz mógł zrobić kupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
KondiCapo
No tak to jest niestety:/ A na czym Ty byłeś w ogóle?

W ogóle chcę iść dziś na melanż a tu k***a w akademiku wody nie ma, ani się umyć ani nawet wysrać...


Idż nieumyty Pijani smrodu nie czują, a wysrasz się na miejscówce, gdzie jest melanż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nieee, nawet na grupie na FB akademika j**nęli post "Gdzie jest woda?"

Nie no, mam jeszcze trochę czasu to poczekam

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Kucharz. Z kierunku znam manych 5 lat do przodu nawet co byli przede mna i w sumie jeden S klasa jeździ ale tylko jeden :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pewnie umie jakieś kuchnie chińskie, włoskie czy inne zagraniczne, wtedy można gdzieś się załapać ale jak się na kucharza z pasji nie idzie to ch**z tego będzie

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Jest szefem kuchni w jednym z 2 naj. hoteli na tej mojej wsi.
Patent robienia hajsu polega na zostaniem szefem kuchni
JEżeli kierunek konczy 30-60 masek rocznie a są 4-5 wiekszych restauracji na miescie gdzie dobry hajs mozna zrobic to

Edit: Gra ktos w golfa Weźcie kupcie ziomeczki bo hajs na hgh potrzebny :D http://allegro.pl/scotty-cameron-studio-design-no-5-mb-i3602225668.html

Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2013-10-04 19:16:40

Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2013-10-04 19:16:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium