SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie
Mysle ze nie zaszkodzi sie podzielic przemysleniami nt zwyciezcow ostaniej gali KSW
1.
Bedorf-Nastula Karol to duzy, silny i cholernie wolny facet, który poza tym ze wklada w ciosy cala moc, nie posiada dynamiki. Jego ruchy sa dokladnie przemyslane, prawie ze dystyngowane, a mi tu brakuje jakiejs nieprzewidywalnosci, tzw zrywu. Wygrał bo musiał, kiedy judoka cala walke stara sie przewalczyc w stojce, to sadze ze nawet dla Coco bylo zaskoczenie. Walczy sie tak jak przeciwnik pozwoli, w tej walce mogl sobie pozwolic na znacznie wiecej niz z Thompsonem,a walczyl jak zawsze, dosc zachowawczo, pomimo duzej przewagi. Widac w nim duzy potecjal, uwazam jednak ze warto sie skupic na motoryce bo nie kazda walka bedzie przebiegac pod jego dyktando. Przy takiej wadze ciezko sie skacze jak konik polny ale taka sportowa zadzornosc nie wystapila czego zaluje.Mimo wszystko + za spokoj, konsekwencje i gameplan, ale czy bedzie umiec w trudnym momencie zaryzykowac ? W ogole to on ma 30 lat, wiec jak na ksw jest jeszcze mlodym, nieoszlifowanym talentem lol
2.
Słowiański Zimny Paw-Mccorkle Bardzo pomogla Pudzianowi wieksza waga, lepiej sie czuje przy tych 120 kg wniesionych do ringu. Przytyl i widac bylo ze czuje sie znacznie spokojniejszy. Poszedl pewnie w parter tam gdzie Sean predzej czy pozniej by go sam zaprosil. Jego rywal bedac tricker sumbmission mial go na widelcu, skladajac sie do zapiecia kimury, a jednak Pudz wybranal z tej sytuacji co pozwala optymistycznie stwierdzic ze uczy sie na bledach i robi progres. Zdolal wyeliminowac na 2 rundy swoj do tej pory najwiekszy niuans dokrwienie mozgu, procent tlenu byl wyzszy przez cala walke niz u rywala. Wszyscy zwracaja uwage na groundy pałndy i bekfisty, ale mnie cieszy glownie ze pomimo nabycia pewnej oglady w mma dalej stara sie dawac spektakularne boje, np ta turza szarza przez caly ring i rzut rywalem.
3.
Jay Silva-Pussao Materla Jakbym wierzyl w reinkarnacje i chcialbym komus wytlumaczyc na czym ona polega, to ta walka moglaby mi posluzyc za przyklad. Jay Silva był doslownie gwałcony w pierwszej rundzie. Tylko pewnej nonszalancji i braku konsekwencji ze strony Michala zawdziecza, ze dotrwał bez poddania do drugiej. Pozniej wkurzyl go sedzia ktory podszedl i cos mu w przerwie nawrzucal i wtedy doszlo do swoistej przemiany. Wyszedl inny czlowiek, wiedzial ze musi przyspieszyc i to on dyktowal plaszczyzne oraz podjal niezbedne ryzyko co dalo niespodziewane KO. Zrobil to tak szybko ze czapki z glow
4.
Paul Słowinski-Marcin Rozalski Najdluzej sie zastanawialem jak to sie stalo, że moj ulubieniec przegral z gosciem ktory niczym mnie dotychczas nie zachwycil poza sławnym "hejterzy lizcie jaja moim psom". Takze czas rozerwac blizny i rozlozyc je na czynniki pierwsze. Pawel nie byl w tej walce ani na moment lepszy. Nie wykonywal tez zadnych high kickow ktore daly przeciez zwyciestwo w niedawnym debiucie. Przykro to pisac, ale boksersko nie zagrozil nawet jedna czysta akcja. 3mał dystans majac na uwadze mozliwosc sprowadzenia, ale nie tedy droga. Wszystko to bralo sie z braku kondycji. W mma bardzo niewiele walk konczy sie z tego powodu ze zawodnik z bolu nie moze ustac. Paul żadlił stawy kolanowe Rozalskiego i to byl jedyny pomysl, kiedy stracil ta mozliwosc przez duza rane na piszczelu oraz kiedy wydolnosciowo byl juz blisko zera, nastapil moment prawdy czyli sprowadzenie i uduszenie za plecow.Rozpisalem sie o Stingu, a mialem pisac o zwyciezcach. Rozal byl lepiej przygotowany wydolnosciowo pomimo ze jest starszy o 3 lata i to zadecydowalo. Stoczyl najlepsza walke w karierze, zepchnal Pawla do naroznika i juz nie pozwolil mu na nic. Zaczal ta walke troche jak pod remiza, ale to bylo kierfa efektywne w choy i nie ma to tamto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
Dzień Dobry, Cześć i Czołem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Siema świeżak.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dzisiaj pierwszy raz od dwóch lat chyba zrobiłem sobie młotki na bica

Trzeba przyznać że pomimo to ruch w jednym stawie tylko, to potrafią porządnie zmęczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
Jutro nie ruszysz ręką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć czołem kluski z rosołem.

Dremor wyciskanie na klate jeszcze zrób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
moze na dniach. w sumie mógłbym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe ile by poszło po takim czasie katowania dipsów z ciężarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Niedużo. Raczej skos w dół mógłby zaskoczyć. Ale tego z kolei nigdy w życiu nie miałem okazji robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
skos w dół najlepiej mi wchodził razem z dipsami. Góry/płasko chvjowo jakoś, nie lubiłem klaty nigdy ciczyć
ja teraz dipsy męczę na kółkach, ale nie będę pisał ile robię bo śmiech na sali, nie sądziłem, że tak ciężko będzie. Zapewne dużo zależy też od techniki, raptem zrobiłem 2 albo 3 treningi na kołkach. Przy stabilizacji to chyba cała górna część ciała pracuje, podciąganie jakoś dziwnie słabo wchodzi po dipsach na pierścieniach ;P
kozak


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium