SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a kiedy masz te zawody, bo jakoś mi uleciało?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Teraz w sobotę, 10 kwietnia.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no to w sumie przez tyle to można niedojadać i niedopijać bez obawy, że sił braknie
jesteś mądrzejsza ode mnie w kwestiach odwadniania

będę trzymać kciuki w sobote

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ołkej, to mała analiza waleczki:

1)w spięciu za plecami tyłek bardziej do tyłu(jakkolwiek to brzmi) - wtedy masz lepiej ustawiony środek ciężkości, trzymasz się niego jak rzep psiego ogona, a on ma większy problem, żeby wyjść z niekomfortowej sytuacji
Następnie starasz się go naciągnąć na siebie(tak abyś Ty była na dole ale dalej za plecami / dążysz do wpięcia dwóch haków nogami) - reszta to w sumie formalność później... no, chyba, że się walczy z kimś dużo lepszym od siebie)

2)jak Ci ktoś wyciąga balachę z gardy, to nigdy nie wstawaj(z kilkoma sytuacyjnymi wyjątkami - ciężko mi to opisać bo robie to intuicyjnie), tylko blisko kontroluj(aby przeciwnik/przeciwniczka nie mógł/mogła wypiąć bioder) i wyrywaj rękę(tak robiłaś/ wiadomo, że jak ktoś szybko założy, to już dupa zbita / odnośnie tej balachy, to nie widziałem na filmiku dokładnie co chciałaś zrobić, ale pisze na wszelki wpadek).

Instruktarze:
















W ogóle komentarze Twojego kamerzysty ->

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-07 14:21:47

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-07 14:22:35

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-07 14:27:56

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-07 14:38:27

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-07 14:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nogi miałam ładnie wpięte tam za plecami i chciałam go kulnąć na bok, tak jak piszesz,ale nie miałam tyle siły, dlatego przeszłam do czego innego Próbowałam też dusić od razu zza pleców, ale też nie wyszło.

A przy ucieczce z balachy widzisz też na judo nas uczyli żeby wstawać, ale po tej walce zauważyłam,że lepiej zostać nisko i tylko wyrywać rękę, dzięki czemu się udało wyjść w końcu z tej techniki.

Co do komentarzy, też mi się podobają, na dodatek ktoś miał tam parcie na szkło i musiał też się pokazać No i w sumie dobrze,że nie słychać moich komentarzy i kolegi, z którym walczyłam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
To pochwal się co tam sobie czule szeptaliście do ucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wzajemnie się zagrzewaliśmy do walki i przechwalaliśmy,co kto lepiej umie zrobić

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
"co kto lepiej umie zrobić " - Zboczeńcy

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-04-07 18:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chyba zacznę chodzić na treningi BJJ.Fajnie się tak poprzytulać na macie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Żałujcie, że nie widzieliście mojego wczorajszego sparingu, gdzie kilka minut trzymałem kumpla w półgardzie i obaj leżeliśmy na boku. On próbował przejść garde, a ja nie chciałem rozpinać, bo bałem się prze nie zdążę odpowiednio szybko go z powrotem skontrolować ...i tak sobie leżeliśmy i się szarpaliśmy...





Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-07 20:11:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium