SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jak masz ochotę na słodkie, to zarzuć sobie gorzką czekoladę 2h temu wciągnąłem 2 paski

O co Wam chodzi z ta colą? Nigdy nie piliście nic nosem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czy jak odpowiem "nie", to będę w mniejszości?
nosem to tylko wode wciągałam jak sie raz topiłam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To widocznie, tylko ja miałem/mam tak poryty beret

...i wiecie co? Dobrze mi z tym

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-21 18:24:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to mniej więcej kiedy straciłeś rozum?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Bronisław nie bierz tyle tego albo zmień dilera

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Rafał_B nie tylko Ty pijasz napoje przez nos ;) Ostatnio próbowaliśmy z kolegami wciągać na lekcji kreatynę przez nos ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
to mniej więcej kiedy straciłeś rozum?

"Yyy... było to jakieś 3 miesiące temu Obudziłem się wtedy z papają... Ohydną papają... ale ją kocham!"

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-21 19:45:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Właśnie na diecie wpieprzyłem całą gorzką czekoladę,popiłem winem,a na koniec zagryzłem serkiem wiejskim i jest mi z tym dobrze

Musiałem sobie wynagrodzić,to że na dworze przeyebana pogoda i dlatego od rana wziąłem się znowu za mały tuning mieszkania.


Na dworze 4 stopnie...Masakra,a mówią o ocieplaniu klimatu

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
lwp3 - to macie tam w szkole jeszcze większe jazdy, niż Rafał, a wydawało mi się to niemożliwe i muszę przyznać rację Marcie i Scorpowi, że czas najwyższy zmienić dila

słaby - trzeba znaleźć jakiś własny sposób na podniesienie poziomu endorfin Mi na podły nastrój dzisiaj pomógł trening, ale jak nie jestem na diecie to też zajadam słodkościami.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 38-21.04.2010
Zajęcia od 8 oraz aura za oknem nie sprzyjały dzisiaj dobremu nastrojowi Podobnie było u mnie. Cały dzień walczyłam z sennością, wypiłam trzy kawy i nic to nie dało. Na dodatek, jak zawsze przy deszczowej pogodzie, bolał mnie każdy staw,który miałam kiedykolwiek uszkodzony.

Poważnie zastanawiałam się, czy jest sens iść na bjj, ale stwierdziłam, że „twardym trzeba być, nie Miętkim i zdecydowałam się pójść. Był to dobry wybór, bo na treningu się trochę przebudziłam, a po treningu poziom endorfin wzrósł diametralnie
Trening judo, jak pisałam wczoraj, nie odbył się z powodów organizacyjnych.
I przepraszam, że dzisiejsza wypiska będzie tak skąpa w multimedia, ale nie mogę nigdzie znaleźć technik, które robiliśmy na bjj

DIETA
I posiłek – 6.50
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku truskawkowym, 10ml oleju lnianego

II posiłek – 11.00
Serek wiejski, 3 kromki Wasy pełnoziarnistej, 10 ml oliwy z oliwek

III posiłek – 15.30
100g filetu z piersi kurczaka, 100g rzodkiewek

IV posiłek – 18.40
2 całe jajka, 100g mieszanki z rzodkiewek i ogórka (z powodu dwóch jajek w poprzednim posiłku celowo pominęłam 10 ml oliwy, żeby nie przesadzić z tłuszczem – posiłek IV powinnam mieć bez łluszczu w ogóle)




V posiłek – 23.00
Jajko sadzone z 3 białek, jednego całego jaja, do tego 100g mieszanki warzywnej, do tego biała herbata z płatkami róży




TRENING
BJJ (20-21.30)
a)rozgrzewka – bieg dookoła Sali, „zbieranie grzybów”, przeplatanka, dwie serie po 50 pompali (ja zrobiłam dwie po 35), 50 brzuszków, pady w przewrotem, wężyki – dwa ostatnie ćwiczenia na długości maty

b) część właściwa
Dzisiaj skupiliśmy się tylko i wyłącznie na dosiadzie. Ćwiczyliśmy więc:
- dwie ucieczki z dosiadu – jedna przez most, a następnie wężyk, a druga poprzez wyrzucenie przeciwnika do góry zgiętym kolanem i zabranie jego jednej nogi – półgarda, a następnie garda motyla/zamknięta
- duszenie krzyżowe w dosiadzie
- sweep, gdy przeciwnik zakłada nam to duszenie krzyżowe
- podczas sweepa – skręcamy się, wyłapujemy rękę, zachodzimy przeciwnikowi za plecy – i mamy trzy możliwości – podłapać rękę do balachy, założyć duszenie, zachodząc do wpięcia za plecy oraz założyć duszenie, wkładając zgiętą nogę na kark przeciwnika.

c)walki – były dwie zwykłe walki
Obie przewalczyłam z tą samą osobą, bo nie bardzo mieliśmy się z kim zmieniać. Byłam zadowolona z obu walk, chociaż żadnej nie wygrałam, bo poćwiczyłam wiele technik i raz mi wyszło czyściutko duszenie krzyżowe z dosiadu, które ćwiczyliśmy na treningu

SUPLEMENTACJA:
- HGH Night – 3 kapsułki przed snem
- CLA Green Tea plus – 2 kapsułki o 16.00
- BCAA Xtra o smaku pomarańczowym – 10g przed treningiem bjj (19.30), 10g po treningu
- Iso Activ z żeń-szeniem o smaku grapefruitowym – jedna saszetka rozpuszczona w 500ml wody pita podczas treningu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium