SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czemu mi nigdy nikt nie wierzy?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 43-26.04.2010
Dzień generalnie bardzo dobry, wstałam wypoczęta.
Niestety,przed samymi treningami zachciało mi się spać, więc poratowałam się guaraną, która albo wystarczyła tylko na judo, albo nie zadziałała w ogóle, w każdym razie nie odczułam jej działania tak, jak przy poprzednim stosowaniu.
Na judo humor i koncentracja dopisywały, na bjj było z tym dużo gorzej, nie mogłam zapamiętać technik, które pokazywał trener, a na początku strasznie marudziłam i bolał mnie brzuch.
Humor poprawiła mi dopiero walka na sam koniec bjj, gdzie nadprogramowo powalczyłam sobie z kolegą w stójce
A teraz jeszcze tylko łyknę kapsy i idę spać (kocham spać)

DIETA
I posiłek – 10.00
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku truskawkowym, 10 ml oliwy z oliwek




II posiłek – 13.00
Serek wiejski, 2 kromki pełnoziarnistej Wasy, rzodkiewki, 10 ml oliwy

III posiłek – 16.00
100g smażonej wołowiny, 100g mieszanki chińskiej, 15 ml oleju lnianego

IV posiłek – 19,30
Pasta jajeczna z trzech białek, jednego całego jaja, 4 kromki pełnoziarnistej Wasy, butelka soku pomidorowego




V posiłek – 23.20
100g smażonej wołowiny, 100g mieszanki chińskiej, 10 ml oliwy z oliwek

TRENING
JUDO (17.00 – 18.30)
a)rozgrzewka

b)część właściwa – dzisiaj cały trening zrobiłam bez rzutów, bo bolał(boli nadal w sumie) mnie brzuch i nie chciałam go dodatkowo napinać
- 3 serie po 10 – wejścia do rzutów obrotowych
- 3 serie po 10 – wejścia do rzutów w tył
- ciągi – 3 długości Sali (na jednej długości – 4 wejścia) – wejścia do rzutów obrotowych z wyniesieniem, gdy partner idzie za nami
- ciągi – 3 długości Sali – wejścia do rzutów obrotowych z wyniesieniem, gdy partner się cofa
- ciągi – 3 długości Sali – wejścia do rzutów obrotowych z wyniesieniem, gdy partner się cofa, z tym, że blokował jedną ręką naszą rękę, więc musiliśmy przed zrobieniem wejścia rozbić jego łapę
- ciągi – 3 długości Sali – jak wyżej, z tym, że partner szedł za nami
- 7 serii po 2 – rzuty na oporze ( wchodzimy do dowolnego rzutu obrotowego, partner się zapiera biodrami, blokuje, a naszym zadaniem jest rzucić go praktycznie na siłę) na miękki materac

c)walki – dwie walki w stójce, każda po 4 minuty
- pierwsza z osobą, z którą ćwiczyłam – chłopak wazyła 64, więc w miarę tyle,co ja. Dostałam zadanie od trenera: nie dać się ani razu rzucić i wchodzić tylko na seoi-nagę, ale z podwójnego uchwytu. Pierwszą część zadania wykonałam, ale drugiej się nie udało, bo ciągle puszczałam jedną rękę i robiłam rzuty z pojedynczego uchwytu. Grunt, że wygrałam
- druga walka z „asystentem” trenera, tutaj niestety odbijałam się od mojego przeciwnika jak od ściany. Na dodatek strasznie sobie nawzajem poobijaliśmy nogi. Na koniec zostałam pocieszona, że generalnie ładnie wchodzę do ataków, wybieram dobry moment, ale w ogóle ręce nie pracują. Teraz mam dylemat, czy to wina techniki, czy siły i mam zamiar to jutro przeanalizować z trenerem i wdrożyć program naprawczy.

BJJ (20.00 – 22.00)
a)rozgrzewka
Oprócz standardowej rozgrzewki mieliśmy dwie walki o pozycję.

b) część właściwa
Przez cały trening robiliśmy przechodzenie gardy, trzema różnymi sposobami, ale myślę, że nie ma sensu tutaj opisywać, co i jak po kolei robiliśmy.
A, jeszcze na początku kolega pokazywał trzy różne techniki z sobotniego seminarium z Atallą, wszystkie zza pleców:
- duszenie rękoma
-przejście do trójkąta rękoma
- przejście do balachy

c)walki
Mieliśmy dzisiaj tylko walki zadaniowe, trzy walki z różnymi partnerami, każda po trzy minuty, tyle tylko, że zamienialiśmy się po 3 minutach rolami. Jedna walka trwała 6 minut. Na treningu dużo lepiej mi wychodzi rozpinanie i przechodzenie gardy, niż jej utrzymanie.


SUPLEMENTACJA:



-Guarana caps – 2 kapsułki o 16
- HGH Night – 3 kapsułki przed pójściem spać
- CLA Green Tea plus – 2 kapsułki o 16
- Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku truskawkowym – 30g do śniadania
-BCAA Xtra o smaku pomarańczowym – po 10 g przed treningiem judo, między treningami oraz po bjj (łącznie 30g)
- Iso Activ z żeń-szeniem o smaku grapefruitowym – 2 saszetki spożyte w trakcie treningów.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
"nie mogłam zapamiętać technik, które pokazywał trener, a na początku strasznie marudziłam i bolał mnie brzuch." Widać, że jeszcze Cię trzyma po ostatnim wyjściu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja tam nie widzę ,żeby Saida była pod dużym wpływem %%%



Imprezka udana ;) mięśnie odpoczęły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu mi nigdy nikt nie wierzy?

ja tam znam parę ciekawych faktów, ale Saida zaraz powie, że kłamie

hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
debee - wcale nie, to rozkojarzenie i bóle były wywołane zupełnie inną przypadłością Dzisiaj już było pięknie

lwp3 - dokładnie, impreza była udana, a i taki odpoczynek się przydaje.

Russell 88 - też mam na Ciebie parę haków Poza tym te fakty wcale nie takie ciekawe, szantażysto za dychę

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 44-27.04.2010
W nocy spałam tylko dwie godziny (przeszkadzał mi ból barku i budziłam się za każdym razem, gdy się na nim położyłam oraz szalejąca za oknem burza), a w trakcie dnia nie miałam możliwości przespania się, więc cały dzień był taki rozmemłany.
W związku z tym doszłam do wniosku, że nie warto iść na angielski i poszłam na trening
Trening poszedł bardzo dobrze i poprawił mi humor
Dzisiaj również użyłam Guarany, tym razem zadziałała tak, jak powinna, udało mi się pobudzić.

DIETA
I posiłek – 6.45
50g płatków owsianych, 3 białka, jedno całe jajo - omlet

II posiłek – 11.30
Serek wiejski, 2 kromki pełnoziarnistej Wasy, rzodkiewki, 10 ml oliwy

III posiłek – 16.00
100g smażonej wołowiny, 100g mieszanki chińskiej, 10ml oliwy z oliwek

IV posiłek -20.00
3 kromki pełnoziarnistej Wasy, 3 białka, jedno całe jajo (na twardo), dwa młode ogórki

V posiłek – 23.30 – posiłek dopiero w planach, ale już przygotowany
100g smażonej wołowiny, 100g ogórków gruntowych, 10 ml oliwy z oliwek

TRENING
JUDO (17.030 – 19.00)
a)rozgrzewka – standardowa, urozmaicona elementami parterowymi: kraby z nogami partnera na barkach, wężyki, mosty na drugą stronę maty, chodzenie na czworaka z nogami partnera na barkach

b)część właściwa –trening parterowy – miałam na początku problemy z technikami, bo generalnie nie chodzę we wtorki i pozapominałam o niektórych przejściach w parterze
- wyjścia z trzymań – honkesagatame – po 10 na stronę oraz z kami-shiho-gatame, także po 10 na stronę
- balacha z gardy – po 10 na stronę
- balacha z gardy z przejściem do duszenia kołnierzem – po 10 na lepszą stronę
- blacha z gardy – blok partnera – przejście nogą na kark i zakładanie balachy z brzucha – również po 10 na stronę
Na tym zakończyliśmy część parterową.
- 3 serie po 10 – wejścia do rzutów obrotowych
- 3 serie po 10 – wejścia do rzutów w tył
- 4 minuty – rzuty w ruchu (obrotowe)
- 4 minuty – rzuty w ruchu – kombinacje

c)walki – po 5 minut każda
- dwie walki w stójce
- na koniec jedna walka w parterze

SUPLEMENTACJA:
-Guarana caps – 2 kapsułki – 16.10
- CLA Green Tea plus – 2 kapsułki - 16.10 – zażyłam razem z Guaraną, chociaż nie wiem, co się tam potem w żołądku z tym dzieje Ważne, że działało dobrze
- HGH Night – 3 kapsułki przed pójściem spać
-BCAA Xtra o smaku pomarańczowym – po 10 g przed treningiem oraz 10 g po treningu
- Iso Activ z zieloną herbatą o smaku cytrynowym – saszeta podczas treningu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ciągle mi robisz smak tym IsoActiv :) kurcze ten napój jest niesamowity :) . Szkoda że się skończył :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie przejmuj się, w piątek mi się też skończy
A szkoda, bo już się do niego przyzwyczaiłam i nie wyobrażam sobie treningu bez niego

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium