SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
W 2 filmiku instruktor - misiek daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


wesołych:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433






W Tyma miejscu chciałabym życzyć Wam wszystkim wesołych świąt, spędzonych w gronie rodzinnym, mokrego dyngusa, smacznego jajka oraz pogody ducha

DZIEŃ 20– 3.04.2010
Dzisiejszy dzień był bardzo zabiegany, w zasadzie cały dzień sprzątałam i latałam z siatami (znowu). Planowałam zrobić trening wytrzymałościowy, ale nie starczyło mi już na niego czasu. Planowałam również trzymać dzisiaj dietę dokładnie według rozpiski, ale nie miałam czasu nawet porządnie zjeść, nie mówiąc już o przygotowywaniu posiłków, dlatego wyszło dzisiaj mizernie…
Podczas świąt planuję troszkę podjeść, ale w granicach rozsądku – postaram się już w poniedziałek trzymać rozpiski, w niedzielę niestety będę musiała popuścić pasa, bo wpada rodzinka na świąteczny obiad i ciasto.

DIETA
I śniadanie – 12.00
Jajecznica z trzech białek, jednego całego jaja i cebuli, kromka razowca

II drugie śniadanie – 16.00
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych, 10ml oleju lnianego

III posiłek – 20.00
Serek wiejski, 100g ogórka i rzodkiewek, 10 ml oliwy z oliwek

IV posiłek – 23.00
30g białka Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych, 10 ml oliwy z oliwek

TRENING
Sprzątanie na wysokościach i przesuwanie mebli

SUPLEMENTACJA
- Białko Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych – po 30 g do drugiego śniadania oraz do ostatniego posiłku

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Widzę, że u wszystkich "bida" z wypiskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Ech kobietki tak naprawde same niewiedza czego chcą :)W przyszłoszci moze sie okazac ze najlepszym facetem bedzie nieporadny mol ksiązkowy i tez bedą zachwycone :) w 2 filmiku myślałem ze przynajmniej 1 raz misiek pozwoli sie rzucic temu małemu.Ale gdzie tam :)Niewiem czy czytałas aktualne wuydanie Kif ale olej lniany prawdopodobnie najlepiej stosowac z twarozkiem według diety diety dr Budwig sam tez zamierza spróbowac. Jak chesz poczytac to wpisz dr Budwig jest tego pełno.
Mokrego Dyngusa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Lions - nie czytałam nigdy o tym oleju lninanym, ale chętnie się doedukuję
Oj zgadzam się, z kobietami często jest tak, że same nie wiedzą, czego chcą,a nawet jeśli wiedzą, to często im się to zmienia Ale trzeba nas uwielbiać takie, jakie jesteśmy

Na szczęście dyngus był suchy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 21– 4.04.2010
Dzień świąteczny, spędzony bardzo rodzinnie Po świątecznej bieganinie byłam strasznie zmęczona, co niestety dawało się we znaki podczas całego dzisiejszego dnia. Wizyta rodziny pokrzyżowała plany dietetyczne.
W sprawach sportowych – dzisiaj był ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń na zawody, które odbędą się 10 kwietnia w Opalenicy – podjęłam decyzję o starcie w kategorii -56kg. Będzie się to dla mnie wiązało ze zbijaniem wagi i silnym odwodnieniem, co będziecie mieli okazję obserwować przez nadchodzący tydzień. Najprawdopobniej będę musiała zrezygnować z posiłków i suplementacji BCAA Xtra i Iso Activ, ale ostatecznie rozstrzygnę, gdy będę obserwować spadek wagi.

DIETA
I śniadanie – 8.00
30 płatków owsianych, 30g białka Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych, 10 ml oliwy

II drugie śniadanie – 10.30 – śniadanie świąteczne
Dwa całe jajka, sałatka z jajek, pieczarek i szczypiorku, parówka

III Obiad – 16.00
Jeden kotlet de volaille, marchewka z groszkiem

IV posiłek – a w zasadzie świąteczne ciasto z rodziną
Kawałek sernika, kawałek jabłecznika, kawa

V kolacja – 21.00
Kotlet de volaille, sałatka z kurczakiem, sałatka jarzynowa

SUPLEMENTACJA
- Białko Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych – 30g do pierwszego śniadania
___________________________________________________________________________________

DZIEŃ 22 – 5.04.2010
Spałam aż do dwunastej, odbijając sobie zmęczenie po wizycie rodziny i świątecznych porządkach.
Popołudniu miałam już dosyć siedzenia przy stole, więc poszłam na dwugodzinny spacer z psem
Żeby nie było narzekania, że nie ma zdjęć (w tym zamieszaniu nie miałam kiedy robić zdjęć, ale obiecuję poprawę) – oto mój towarzysz spaceru:




DIETA
I śniadanie – 12.00
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych, 10 ml oliwy

II śniadanie – 14.00
Serek wiejski, 2 kromki chleba razowego, łyżka sałatki z jajek, pieczarek i szczypiorku

III Obiad – 17.00
Kotlet de volaille, łyżka sałatki jarzynowej – nie daję oliwy ani oleju, bo sałatka była z majonezem

IV – moja dzisiejsza porażka – kawa z rodziną
Kawałek sernika, biała herbata z płatkami róży

V kolacja – 21.00
Dwa jajka, 100g groszku

TRENING
W ramach treningu wykonałam w domu 4 obwody (ćwiczenia wykonywane jak najszybciej) składające się z następujących ćwiczeń:
*12 razy padnij powstań
*30 sekund skipów A
*10 pompek
* 30 sekund powolnego biegu w miejscu
Trening dał się trochę we znaki i jeszcze długo po nim dyszałam i było mi gorąco, ale już czas najwyższy się poruszać

SUPLEMENTACJA
- BCAA Xtra o smaku cytrynowym – 10g po treningu
- Białko Whey Protein Concentrate Xtreme o smaku owoców leśnych – 30g do pierwszego śniadania

Od jutra już zaczynają się treningi na macie, na które będę nosiła ortalion, dodatkowo włączam bieg rano. Trochę się boję tego odwadniania, ale coś za coś
W tym miejscu oficjalnie uważam święta za skończone


Zmieniony przez - Saida w dniu 2010-04-05 23:01:01

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
zayebisty piesek. Jak się wabi? I nikt Cię nie zmoczył w lany? echh co to za czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A Ty co tak wcześnie wstałeś?

Wabi się Pietia, na użytek domowy - Piter,Pitek, Piotr

Na szczęście nikt mnie nie zmoczył, tradycja na moim osiedlu podupada

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
A wiesz, wstałem rano i spać później nie mogłem. Położyłem się wczoraj po 22 i powiem Ci, że jestem wypoczęty .
Gdybym wiedział, że nikt nie odważy się Ciebie oblać, sam bym przyjechał z wiadrem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium