SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Vena, oczywiście tylko przy długotrwałym stosowaniu To nie jest cudowny środek farmaceutyczny firmy jelfa, żeby działał z dnia na dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Vena slabiutkie rozumiesz przez zawartosc CLA w jednym caps?:)
CLA nie stosowalem nigdy wiec dzialania jego nie znam , opinie jakie slyszalem byly od kobiet , czyli nie widaomo jak to naprawde jest
Bez urazy Panie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Pitt akurat mam porównanie,bo dobry rok temu brałam z innych firm i większe stężenie i przyjmowałam dawkę około 2g 2razy dziennie i widziałam różnicę chociażby po skórze

a Activlab ma słabiutkie CLA z tego co pamiętam to chyba 600 albo 700mg w 2capsach to jest znikome

Mam kilku kumpli co regularnie stosuje i w dawce 2g 2razy dziennie,ale oni nie z myślą o cellulicie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no wlasnie , nie jest slabiutkie , tylko ma mniejsze capsy , moc produktu nie ocenia sie po wielkosci capsa :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no jak nie jest słabe jeśli ma w 2capsach 700mg CLA a inne mają np 780-1000mg w 1capsie ??? no to sorry...

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Zapytam poraz kolejny , odkad moc produktu to stezenie w jednym capsie?

2caps po 700mg nie rozni sie moca od 1caps 1400mg
roznia sie wielkoscia capsow a nie moca!

A to ze wiekszy caps = wieksza moc = marketing :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
- jeden kaps ma tylko 350 a nie 700

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Dla mnie jest różnica jak muszę zjeść 6capsów a 2

kupując produkt zawsze patrzę ile danego składnika jest na porcję,bo wtedy wiem czy się opłaca

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
owszem , ale nie oceniaj w ten sposob "mocy" produktu , bo to poprostu jest nielogiczne

oceniajac produkt bierz pod uwage cala zawartosc opakowania i cene , a nie porcje ;) :)


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-05-02 19:49:10

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
venie chyba chodzi raczej o opłacalność:)

bo wiadomo,że ekonomiczniej jest kupić takie CLA, które w jednym kapsie ma więcej :)

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium