SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to jutro ostatni dzień i podsumowanie?
1

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jutro ostatnia wypiska, a podsumowanie w środę/czwartek, zależy jak się wyrobię ze zdjęciami i innymi rzeczami.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no to czekamy z niecierpliwoscia

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
czekam i ja

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
o prosze, Miczuś kope lat

Marcia, czekamy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Zboczency juz sie pojawiaja, bo czas na zdjecia przyszedł :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Czyli jednak równiutkie 100 dni testu
NIEDŁUGO PODSUMOWANIE
Niezłe wyciskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pitt Bull, Lady M, Micz - dobrze wiedzieć, że się ma kibicow
Micz, dzięki, że wpadłeś

mlodykks - zdjęć było sporo, więc to chyba nie powód

Żyrafka - tak sobie założyłam, żeby było równo, chociaż po kontuzji zastanawiałam się, czy od razu nie zakończyć testu.
Dzięki

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 100 – 22.06.2010
Ostatnia wypiska.
Wstałam o 9 i się nie wyspałam, w związku z czym zamulałam cały dzień i ratowałam się guaraną.
Przed południem byli u mnie znajomi, a popołudniu był już czas na trening
Po treningu wpadłam jeszcze do galerii handlowej, żeby kupić prezent na jutrzejszy Dzień Ojca – znalazłam książkę „Siły powietrzne w I wojnie światowej” – mam nadzieję, że się spodoba tacie. Szukałam także spódnicy z podwyższonym stanem,ale nie mogłam znaleźć nic ciekawego i nie miałam też do tego cierpliwości.

DIETA
I posiłek – 9.00
Omlet z 50g płatków owsianych, trzech białek, jednego całego jajka – posmarowany łyżeczką dżemu.

II posiłek – 13.00
100g chudego twarogu, 2 kromki Wasa, rzodkiewki, 10 ml oliwy z oliwek

III posiłek – 16.00
100g filetu z piersi kurczaka, 100g kalafiora, 10 ml oliwy z oliwek

IV posiłek – 20.00
3 kromki pełnoziarnistej Wasy, omlet z trzech białek, jednego całego jajka, groszku i z czosnkiem

V posiłek – planowany na 23
100g filetu z piersi kurczaka, 100g kalafiora, 10 ml oliwy z oliwek

TRENING
JUDO (17.30-19.00) – trening siłowy
a)rozgrzewka – rozgrzewka wykonywana tak, jak wczoraj – a więc wykonywałam ćwiczenia w miejscu na poszczególne stawy.

b)część właściwa – zrobiłam dzisiaj na treningu sprawdzian siłowy, wyniki zaprezentuję dokładniej w podsumowaniu
* wyciskanie na ławce płaskiej – miałam nadzieję na troszeczkę lepszy wynik, ale postęp i tak jest zrobiony. Być może gdyby nie zakwasy po wczorajszym „rekordzie” w seriach poszłoby więcej.
*przysiad – z tego wyniku jestem najbardziej zadowolona
*wyciskanie na barki – tutaj nie mam punktu odniesienia, bo dopiero podczas tego testu zaczęłam wykonywać to ćwiczenie, nigdy nie sprawdzając, ile jestem w stanie maksymalnie podnieść. Miałam również nadzieję na trochę więcej.
Przed sprawdzianem (1x max) wykonałam oczywiście rozgrzewkę – w przypadku przysiadu i wyciskania na ławce 2 serie po 10 powtórzeń samą sztangą, w przypadku wyciskania na barki z obciążeniem 5 kg.

Po sprawdzianie wykonałam jeszcze 4 serie po 50 powtórzeń brzuszków i odchyleń tułowia leżąc na brzuchu z obciążeniem 5 kg.

Jutro, jeśli starczy czasu, mam nadzieję zrobić jeszcze sprawdzian na dociąganie i wiosłowanie jednorącz – ale niestety nie mogę tego obiecać. Sprawdzian z podrzutu niestety odpada, gdyż nie jestem w stanie na chwilę obecną wykonać tego ćwiczenia z powodu palucha.

SUPLEMENTACJA
-Guarana Caps – 2 kapsułki ok. 15 – „odmuliły” mnie i przegnały zmęczenie
-BCAA Xtra o smaku pomarańczowym – 10g przed treningiem oraz 10 g po treningu
-Hot Sport Drink, smak pomarańczowy – jedna miarka w 500 ml wody.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Hmm palec już w porządku :) ? Trochę mam zaległości i muszę to nadrobić ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium