SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 98
Cwiczysz na sile czy na szybkosc czy moze na tzw. rzezbe:D ile masz kg na tych ciezarkach 3kg ? Jestes niesamowita ;D!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 90 – 12.06.2010
Dzień nietreningowy.
Po wstaniu posprzątałam, poczytałam trochę i posiedziałam przed głupimi gierkami w necie – w ten sposób głupio zmarnowałam cały dzień, nie robiąc nic konkretnego. Wieczorem pooglądałam jeszcze filmy, więc dzisiaj pełna regeneracja i odpoczynek.

DIETA
I posiłek – 10.00
Jajecznica z trzech białek i jednego całego jaja, szczypiorku i cebuli, 4 kromki pełnoziarnistej Wasy




II posiłek – 13.00
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein 80 Plus Authentic, 10 ml oleju lnianego

III posiłek – 16.00
30g makaronu pełnoziarnistego, trzy białka, jedno całe jajko




IV posiłek – 19.00
Udko z kurczaka (ta mała część), 100g smażonej cukinii

V posiłek - 22.00
Dwie kromki pełnoziarnistej Wasy, 100g twarogu chudego, 10 ml oliwy z oliwek

SUPLEMENTACJA



-Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku waniliowym – 30 do drugiego śniadania
- Detox Botanical – dwie kapsułki, do pierwszego i ostatniego posiłku
- HGH Night – dwie kapsułki na noc. Niestety, jak wczoraj pisałam, dzisiaj się skończył. Szkoda, bo spało się po nim bardzo dobrze Regulował sen oraz sprawiał, że sen był naprawdę regenerujący. Ponadto na mnie działał lekko nasennie (ok. 20-30 minut po zażyciu miałam ochotę na sen, niezależnie od pory, w której był brany. Miał także efekty uboczne – swędzenie skóry głowy, mrowienie języka i parę razy zdarzyły się niewielkie duszności po zażyciu. Reakcje te jednak były stosunkowo niewielkie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nobody - ćwiczę na siłę, tylko nie wiem, czy forumowi eksperci by się ze mną zgodzili
Natomiast w tym pytaniu: ile masz kg na tych ciezarkach 3kg - sam sobie odpowiadasz

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 98
3kg to bardzo mały cieżar i z tego co wiem to bardziej wchodzi na rzezbe niz na sile.Na siłe wchdzi duży cieżar mało powtorzeń tak mi sie wydaje :P ale i tak Ciebie podziwiam bo ostro trenujesz i oddajesz sie swojej pasji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dziękuję za miłe słowa

Ciężar dobieram tak, żebym była w stanie zrobić cztery sierie po dziecięć powtórzeń,ale żebym w końcowych seriach/powtórzeniach mogła powalczyć z ciężarem. Dla mnie te trzy kilo na samego bica, po wcześniejszej klacie, wiosłowaniu, wchodzeniu na linę było wystarczającym obciążeniem.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Saida - ale fajnie się wspinasz po linie, dla mnie wydaje się to niewykonalne jak tak patrzę, ciężar w wyciskaniu płasko niezły

Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 91 – 13.06.2010
Dzień nietreningowy.
Przez cały dzień byłam jakaś zamulona, spowolniona – ale winę zrzucam na pogodę.
Przed południem zaliczyłam jedno podejście do napisania pracy zaliczeniowej z Międzynarodowych Problemów Zdrowia, ale skończyło się na chęciach
Popołudniu za to zrobiłam sobie małą wycieczkę i ze znajomymi pojechaliśmy do Jura Parku w Solcu Kujawskim. Bardzo fajne miejsce, poza tym wycieczka nas trochę rozruszała
Po powrocie z Solca byliśmy jeszcze na naszej Starówce na spacerze i na kawie, a później był już czas na spanko.
Dzień zaliczam do bardzo udanych.
Tutaj parę zdjęć z Jura Parku:




























DIETA
I posiłek – 9.30
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku waniliowym, 10 ml oliwy z oliwek

II posiłek – 13.00
100g twarogu chudego, 30g makaronu pełnoziarnistego, 10 ml oliwy z oliwek

III posiłek – 16.00
30g makaronu pełnoziarnistego, trzy białka, jedno całe jajko, odrobina szczypiorku

IV posiłek – 19.00
Udko z kurczaka, 100g smażonych pieczarek

V posiłek - 22.30
Serek wiejski, 10 ml oliwy z oliwek, ogórki

SUPLEMENTACJA
-Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku waniliowym – 30 do drugiego śniadania
- Detox Botanical – dwie kapsułki, do posiłku IV i V.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Połaskotałaś go po języku (czyt.ostatnia fotka )


Też bym schrupał taką dziewuszkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
też by mi się przydał wyjazd poza miasto, aczkolwiek obecnie nie mam na to czasu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Mam spore zaległosci wczytaniu ale filmik .Jak obrócić filmik nagrany w pionie za pomocą aparatu cyfrowego. Operacje obracania filmiku wykonamy z wykorzystaniem programu Virtual Dub.Po wczytaniu filmiku przechodzimy do Video > Filters dodajemy filtr rotate obracamy .zapisujemy ponownie. :)Bardzo ciekawa lektura z testu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium