SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
lwp3 - aż nie wiem,co powiedzieć

debee - taki wyjazd to fajna sprawa i na pewno jest lepszy, niż nauka, siedzenie przed kompem czy telewizorem a Ty masz teraz ciężki okres, ale dasz radę

LIONS - witam ponownie cieszę się, że lektura jest ciekawa i dzięki za pomoc

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 92 – 14.06.2010
Z treningów planowanych na dzisiaj niestety wypadło judo, gdyż nie wyrobiłam się z nauka i pisaniem pracy. Poszłam tylko na bjj.
Trening bjj był dość udany, chociaż miałam na nim problemy z koncentracją. Niby patrzyłam na to,co pokazuje trener, wiedziałam, jak zrobić dane ćwiczenie, ale podczas jego wykonywania miałam problemy z odtworzeniem danej sekwencji ruchów (mimo, że np. daną technikę miałam opanowaną).
Moim zdaniem wyszło zmęczenie materiały po prostu.
Cała reszta dnia spędzona na nauce
Jutro na szczęście ostatnie zaliczenie i zaczynam wakacje

DIETA
I posiłek – 10.00
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku waniliowym, 10 ml oliwy z oliwek

II posiłek – 13.00
Serek wiejski, 2 kromki pełnoziarnistej Wasy, rzodkiewki, 10 ml oliwy z oliwek

III posiłek – 16.00
100g filetu z piersi kurczaka, 100g smażonej cukinii, 15 ml oleju lnianego

IV posiłek – 19.10
Kanapki z 4 kromek pełnoziarnistej Wasy i pasty jajecznej (3 białka i jedno całe jajo), sok pomidorowy

V posiłek – 22.00
100g filetu z piersi kurczaka, 100g kukurydzy, 10 ml oliwy z oliwek

TRENING
BJJ (19.30 – 20.00)
Trening bez kimon, tylko w koszulkach i spodenkach.
a) rozgrzewka – taka, jak zazwyczaj na bjj.

b) część właściwa
Na dzisiejszym treningu ćwiczyliśmy głównie sweepy – czyli przetoczenia partnera.
Nie będę ich opisywać, bo jedynie zaciemniłabym obraz sytuacji, tylko podam parę przykładowych filmików (na treningu robiliśmy te sweepy, które są na filmach i jeszcze parę innych)















Dodatkowo przećwiczyliśmy także:
- rozpinanie gardy wstając
- po rozpinaniu gardy (przeciwnik rozpina)– przejście do de la rivy i z niej przejście do obalenia
- dźwignia na staw kolanowy podczas, gdy partner rozpina naszą gardę wstając.

SUPLEMENTACJA
-Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku waniliowym – 30 do śniadania
- Detox Botanical – dwie kapsułki, do posiłku I i II
-BCAA Xtra o smaku cytrynowym – 10g podczas treningu razem z Hot Sport Drink, 10g po treningu
-Hot Sport Drink – jedna miarka rozpuszczona w 500 ml wody pita podczas treningu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Sis, a jakie plany na wakacje?

EDIT:
filmik z liny fajny
a co do: Tutaj film: ( jakby ktoś wiedział, jak można go "przekręcić", byłabym bardzo wdzięczna )
jeśli obrabiasz go w Windows Movie Maker, to tam jest taka opcja

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-06-16 09:00:26

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Idę do pracy
Na pewno jadę na obóz judo, może wyskoczę pod namiot nad morze. I to tyle z wielkich planów W tym roku raczej na spontanie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 93 – 15.06.2010
Jak pisałam wcześniej, dzisiaj miałam ostatnie zaliczenie.
Zaczęłam wakacje
Rano byłam na tym zaliczeniu, a po nim poszłyśmy z koleżankami do miasta uczcić koniec sesji.
Po świętowaniu ruszyłam do domu, spakowałam się na trening i jechałam na matę.

DIETA
I posiłek – 8.30
Omlet z 50g płatków owsianych, trzech białek i jednego całego jaja

II posiłek – 12.00
CZIT: lody czekoladowe z bitą śmietaną i bajaderka

III posiłek – 16.00
100g krewetek, 100g smażonej cukinii, 10 ml oleju lnianego, sos z jednej łyżki jogurtu naturalnego, ząbka czosnku i szczypiorku




IV posiłek – 20.30
Omlet z kukurydzy, trzech białek i jednego całego jajka, trzy kromki pełnoziarnistej Wasy

V posiłek – 23.00
100g filetu z piersi kurczaka, 100g kalafiora, 10 ml oliwy z oliwek

TRENING
JUDO (17.30-19.00)
Od początku testu nie miałam tak złego treningu, jak ten dzisiejszy.
Na początku wszystko było ładnie, pięknie. Później się zdenerwowałam, bo osoba,która miała ze mną ćwiczyć mnie olała, a ja zostałam bez partnera i ćwiczyliśmy z trójkę. Niektórych ćwiczeń nawet nie zdążyłam zrobić, a większości zdążyliśmy zrobić tylko parę powtórzeń. Złość narastała,a trening robił się coraz gorszy, przez to robiłam też wszystko „na odwal się”.

a)rozgrzewka – standardowa + wężyki na drugą stronę maty i przechodzenie przez długosć Sali w leżeniu na barkach.
b) część właściwa
*część parterowa
- wyjście z trzymania hon-kesa-gatame
-wyjścia z trzymania yoko-shiho-gatame (podobne do pozycji bocznej)
-wyjścia z trzymania kami-shiho-gatame (pozycja północ-południe lub 69)
-balacha z gardy
-balacha z gardy – powrót do gardy – przejście do balachy na brzuchu zakładanej na drugą rękę

*przerywnik – na środku Sali leżała piłka, my leżeliśmy na brzuchach dookoła niej. Na sygnał trenera mieliśmy jak najszybciej się do piłki doczołgać – powtarzaliśmy trzy razy

*część stójkowa
W tej części treningu ćwiczyliśmy zerwania uchwytu:
- pojedynczego uchwytu za kołnierz na wysokości klatki piersiowej
- pojedynczego uchwytu za kołnierz za głowę
- podwójnego, pełnego uchwytu
Na każde „zerwania” mieliśmy po dwie minuty.
Każde zerwanie miało być zakończone przechwyceniem i wyprowadzeniem własnego ataku.

c)walki
Były trzy walki: jedna w parterze i dwie u góry. Dwie pierwsze były beznadziejne, nawet nie nawiązałam walki i tylko z rzadka zdążyłam zablokować jakiś atak. „Obudziałam” się dopiero w trzeciej, gdzie walczyłam z dużo lepszym i cięższym przeciwnikiem, ale już wyprowadzałam własne ataki i starałam się jak najwięcej ataków przeciwnika obronić.
SUPLEMENTACJA
- Detox Botanical – dwie kapsułki, do posiłku III i IV
-BCAA Xtra o smaku cytrynowym – 10g przed treningiem i 10g po judo
-Hot Sport Drink – napój z 500ml wody i jednej miarki wypiłam podczas treningu i po treningu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Gratulacje pomyślnie zakończonej sesji. Ja w sobotę jeszcze idę dla formalności tylko na ustny angielski i też już laba

II posiłek - 12.00
CZIT: lody czekoladowe z bitą śmietaną i bajaderka



Ale mi smaka robisz na te krewetki
Jak je przyrządzasz? Smażysz?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-06-17 11:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nooo, cukinia z krewetkami wygląda kozak chyba wypróbuje niebawem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Rafał - a dziękuję Czekam jeszcze na wyniki dwóch zaliczeń,ale poprawek nie przewiduję

Krewetki najpierw rozmrażam,potem daję na ok. 10s do wrzątku, później na patelnię. Tam trzymam krótko (około 2-3 minuty), dorzucam przyprawy (w tym wypadku słodka papryka, przyprawa Fit Up do mięs i pokrojony ząbek czosnku) i gotowe. Można też piec w piekarniku.

Lady M - spróbuj koniecznie Krewetki są fajną odmianą od kurczaka, ponadto szybciej się je przyrządza.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Żyrafka - dzięki dzięki

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium