SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dawaj foto w szpilach!

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jutro jak będę szła na egzamin,to zrobię

Przepraszam za chwilową absencję, ale jutro mam egzamin (ostatni) i pochłonęła mnie nauka. Jutro zaraz po powrocie nadrobię zaległości

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no to nie zapomnij o krotkiej mini i koszuli bez ostatnich guziczkow

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
siostra, to już po sesji będziesz?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pitt Bull - ale to egzamin pisemny i na dodatek piszę go w fartuchu, więc koszula z niedopiętymi guziczkami nic nie pomoże

Lady M - tak naprawdę, to sesja u mnie się zaczyna dopiero w poniedziałek Ale mamy sesję ciągłą, więc przekładamy wszystkie egzaminy na jak najwcześniejszy termin. Zostało mi jeszcze jedno zaliczenie we wtorek i jedna praca do napisania - i będzie finito

Zmieniony przez - Saida w dniu 2010-06-09 14:26:08

Zmieniony przez - Saida w dniu 2010-06-09 14:26:30

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433



DZIEŃ 85 – 7.06.2010
Przedpołudnie spędziłam na zajęciach w szpitalu, natomiast po powrocie do domu musiałam wziąć się za naukę. Już nigdy więcej niczego nie zostawię na ostatnią chwilę
Przez cały dzień bolał mnie brzuch, w pewnym momencie zaczęłam nawet panikować, że czeka mnie zapalenie wyrostka robaczkowego, ale na szczęście na panice się skończyło. Po przeprowadzonym treningu ból trochę odpuścił.
Poza tym bólem brzucha humor dopisuje,a na brak energii nie narzekam. Przez cały dzień się śmiałam jak głupi do sera

DIETA
I posiłek – 6.45
30g płatków owsianych, 30g białka Whey Protein 80 Plus Authentic o smaku waniliowym, 10 ml oliwy z oliwek

II posiłek – 11.00
Serek wiejski, dwie kromki Wasa, ogórki, 10 ml oliwy

III posiłek – 15.00
100g piersi kurczaka, cukinia, 15 ml oleju lnianego




IV posiłek -18.30
Pasta jajeczna z trzech białek, jednego całego jaja, 4 kromki pełnoziarnistej Wasy, sok pomidorowy

V posiłek – 21.30
100g filetu z piersi kurczaka, 100g kalafiora, 10 ml oliwy z oliwek




TRENING
BJJ (19.30-21.00)
Od tego treningu zaczęliśmy robić w poniedziałki submission – czyli zamiast ćwiczyć w kimonach, zakładamy tylko spodenki i koszulki. Ja oczywiście o tym zapomniałam i wlokłam ze sobą judogę przez całe miasto

a)rozgrzewka – bieg dookoła Sali, „zbieranie grzybów”, bieg tyłem, krok dostawny niski i wysoki, przekładanka, wężyki na drugą stronę Sali, pady z przewrotem, nakrywki, mosty, 50 brzuszków, 30 pompek

b)część właściwa.
Ćwiczyłam dzisiaj z dwoma początkującymi chłopakami w trójce, dlatego też ćwiczyliśmy tylko techniki podstawowe. Z kombinacji, które pokazywał trener wybieraliśmy też tylko jedną technikę. Dzięki temu mogliśmy się skupić na szczegółach, nie gonił nas czas i robiliśmy dużo powtórzeń jednego ćwiczenia.
W ten sposób przećwiczyliśmy:
- przechodzenie w kółeczku z pozycji do pozycji
- kimurę z gardy – na początku filmiku jest także wejście w nogi, dokładnie takie,jakie dzisiaj również ćwiczyliśmy:



- trójkąta z gardy – na początku również wejście w nogi:



- balachę z gardy
- balachę z dosiadu
- przechodzenie półgardy
- przechodzenie gardy
- wejście w nogi.


SUPLEMENTACJA
-białko Whey Protein 80 Plus Authentic – 30g do śniadania
-BCAA Xtra o smaku cytrynowym – 10g przed bjj i 10g po treningu
Tutaj przed rozpuszczeniem:




A tutaj już po wstrząśnięciu:




-Hot Sport Drink – miarka rozpuszczona w 500ml wody, wypiłam podczas treningu
Tu również przed rozpuszczeniem (proszę zwrócić uwagę na dobrą rozpuszczalność preparatu):




I po:




-Detox Botanical – 2 kapsułki, do śniadania i drugiego śniadania
-CLA Green Tea plus – 6 kapsułek o 18.00
- HGH Night – 3 kapsułki na noc

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Cukinia smakowita, jak przyrządzasz-obróbka?
------
Żyrafka198 zapomniałam przelogować

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-06-09 20:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 98
Saida masz jakies osiagniecia w bjj albo judo ?Pewnie tak bo widze tutaj pełen profesjonalizm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
właśnie siostra, zapodaj przepis na cukinie

a ten kalafior z 5 posiłku wygląda zupełnie jak czerwona fasolka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Żyrafka - cukinię smażę na teflonie tylko do momentu, aż trochę zmięknie. Cukinię można dodatkowo posolić, żeby puściła trochę soku - jest smaczniejsza,ale też mniej zdrowa
Bardzo lubię też cukinię w panierce z jajka - jajka roztrzepujemy trzepaczką, po czym plasterki maczamy w tych jajkach. Smażymy na patelni na małym ogniu.

Nobody - nie, nie mam żadnych osiągnięć od dłuższego czasu. Na brazylijskim miejsca na podium owszem,pojawiały się, ale dlatego, że było mało osób w mojej wadze.

Lady M - no właśnie pomyliłam się w rozpisce i miała być fasola, a dopiero teraz to zauważyłam Gapa ze mnie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

Następny temat

Test ACTIVLAB - Żyrafka198 - REDUKCJA - podsumowanie str 56

WHEY premium