SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Mam pewne obawy Gaja...
Wczoraj miałam komisję u syna w szkole...
A dziś znów tam byłam.
Syn sprał kolegę z klasy - a był w takim amoku że nauczycielka nie mogła go powstrzymać i musiała pomocy szukać..
Syn praktycznie niewiele pamięta z tego zdarzenia..
Teraz czeka mnie przeprawa z rodzicami tego chłopaka.
Poradnia Psych-pedagogiczna..
Psychiatra dziecięcy..
I indywidualny tok nauczania..
I się nie zdziwię jak szkoła zażyczy sobie żebym chodziła z nim na zajęcia bo oni nie będą w stanie zapewnić mu odpowiedniej opieki.. Już tak miałam w podstawówce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Corum, przytulam...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Corum
Mam pewne obawy Gaja...
Wczoraj miałam komisję u syna w szkole...
A dziś znów tam byłam.
Syn sprał kolegę z klasy - a był w takim amoku że nauczycielka nie mogła go powstrzymać i musiała pomocy szukać..
Syn praktycznie niewiele pamięta z tego zdarzenia..
Teraz czeka mnie przeprawa z rodzicami tego chłopaka.
Poradnia Psych-pedagogiczna..
Psychiatra dziecięcy..
I indywidualny tok nauczania..
I się nie zdziwię jak szkoła zażyczy sobie żebym chodziła z nim na zajęcia bo oni nie będą w stanie zapewnić mu odpowiedniej opieki.. Już tak miałam w podstawówce..


Taki sam byłem, wbiłem koledze nożyczki w plecy w 1 czy 2 klasie SP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To może Hub zapoznam Cię z moim szaleńcem?
Byłby pewnie szczęśliwy gdyby wiedział że z szalonego dzieciaka można stać się całkiem znośnym dorosłym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bry spamie .
Corum, a mnie tego Twojego dzieciaka żal. Mnie jest zawsze żal takich dzieciaków, bo albo coś w nich siedzi i sobie nie radzą, albo chcieliby inaczej, a nie potrafią (napisz jak będziesz po wizycie u psychiatry, czy do neurologa skierują, jakby co to sugeruj).
Na chudzielca nie popatrzę - boję się takich obrazków !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Corum :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Corum
Będzie dobrze! Musi być. Tylko pewnie trochę czasu potrzeba.


Dziń dybry!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Corum, wspólczuję... Oby tylko się przed psychiatrą otworzył, a nie dusił w sobie... Widzisz Hub daje Ci nadzieje- musisz przejśc jakoś ten trudny wiek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Bry SPAM.
Corum, a młody coś trenuje/ ćwiczy?
Bo ja z człowieka demolki w szkole stałam się wzorową uczennicą dopiero wtedy, kiedy zaaplikowano mi 5 treningów w tygodniu

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium