SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129183

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja ćwiczę w domu i się przy przysiadzie przygniotłam sztangą 18kg (zła technika, dlatego tak mało, to wiem ;)) w każdym razie z tyłu też da się zrzucić bez uszczerbku na zdrowiu.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zdecydowanie gorzej gdy WL przygniecie :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, wyciskanie na skośnej 20 kg (czyli po 10kg na rękę) to chyba nie tak dużo. Jak w poprzednim treningu robiłam wiosło tp 8,5 kg na reke było.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
WL to luz, bo można w ogóle po sobie sztangę sturlać

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ze mnie się śmieją na siłce że tylko mnie trzeba na 20kg asekurować przy wyciskaniu

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
50kg w siadzie też da rady zrzucić (i to w domu) tylko trzeba uciekać spod sztangi bo już tak łatwo jej nie odepchniesz na odległość

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Gaja - Nie mam. U mnie siłka to taka mordownia. Sztangę na plecy biorę z chwytów do wyciskania na klatę - dlatego muszę robić przysiad jak nikogo na pace nie ma, bo klata zwykle jest oblegana

Challenge accepted

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja jednak kocham nasz stojak na sztangi na siłowni

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Kurcze, swoją drogą czasem jednak któryś mógłby mnie poasekurować w przysiadzie Jest paru takich z którymi mogłabym się poprzytulac pod żelastwem

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Gaja spoko, idę w piątek na siłownię i już widzę tę bekę jaką będą mieć ze mnie .... w domu nie jestem w stanie z tymi ciężarami co mam sensownie progresu zrobić. A dziś zdam relację z tego co wykombinowałam w domu, bo dziś jeszcze domowa wersja:D
Gaja poproś ładnie :D Znając życie nie odmówią:D A powiedz mi Ty robisz na siłce dalej te trening domowy Ai B - tak ? dobrze wyczytałam? Czy coś pominęłam ?

Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2013-09-25 10:39:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium