SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
zeby łydki przeszły to w pasie mogę robić za przemytnika kartofli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dorotkastokrotka
Sforcia,jak masz podobne problemy jak ja ze spodniami (ciasne w nogawkach,albo odstające w pasie) to poprzymierzaj Levisy Bold curve. One super leżą przy wąskiej talii i szerokich udach

o, sprawdzę! W weekend wybiorę się na zakupy ciuchowe z bejzbolem na wypadek gdyby pani w sklepie powiedziała "w tych rozmiarach nie produkują"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja kupuje za duże spodnie i sa okay i jeszcze ludzie myślą że schudłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Oku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206871
Aga,mam to samo z łydkami,ale po prostu nie chodzę w rurkach (do rurek mi łydy nie wchodzą,ale sa obciśnietę jak baleron) i kupuje dzinnsy z prostą nogawką lub lekko rozszerzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja nie lubię dopasowanych rzeczy i tyle bo nikt mi idealnego nei sprzeda i mam wszystko wieksze i mi pasuje majtki i stanik oraz skarpetki moga być dopasowane a reszta to ma wisiec na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no ja wcale nie rurki chciałam, tylko takie zwężające się w kantkę... aliganckie portki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Takich mam pełno, dużych. Ale w mojej pracy dress code nie pozwala - tzn. w teorii wolno, ale w praktyce ma być lelegancko tak akuratnie (żadne oversize). agataq - kiecki noś, spódnice, co tam masz, olej gacie. Ja olałam, z kupnem kiecek mniej ceregieli:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to sie chinosy chyba nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206871
to chinosów nie noszę i problem mnie omija
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium