SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129196

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hyhyh byle nie jak chwasta Oku

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Sheep
Hyhyh byle nie jak chwasta Oku


nie ni eniee Ty już wiesz jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W ogóle to popsułam sobie kciuka jakoś, nie mogę go zginać tak do środka dloni bo mnie boli jakieś ścięgno czy coś ale tak boli że aż świeczki w oczach stają

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
I mi to trochę utrudnia operowanie przerzutkami w rowerze

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Biiiidna! Ja idę kibicować LEGIIii WARSZAWIE! Paaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Have fun ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gin to chyba o mnie chodzi, bo z Twojego dziennika wywnioskowałam, że z aparatem na zębach nie można ćwiczyć siłowo i nie mogłam zakumać czemu. Na moje mikrousprawiedliwienie byłam od 3 tygodni niewyspana :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Oczywiscie ze mozna cwiczyc z aparatem na zebach

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TaDrugaKasia
gin to chyba o mnie chodzi, bo z Twojego dziennika wywnioskowałam, że z aparatem na zębach nie można ćwiczyć siłowo i nie mogłam zakumać czemu. Na moje mikrousprawiedliwienie byłam od 3 tygodni niewyspana :)


Aaaa, a nie nie. Mi chodziło, w początkowej fazie noszenia, że nie wiem jak będę sobie z bólem radzić, bo spodziewam się najgrubszych drutów żeby te zęby się przesunęły w miejsce wyrwanych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium