SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ja rowniez :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
i ja i ja!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Kasia chyba jednak Ciebie coraz mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ano, włosy mi wypadają na potęgę ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja wstalam o 5:45 o.O szalona ja! teraz zasypiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
po pierwszym samotnym treningu?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Tiaaa.... ciekawe jak mi poszło. Cięzko mi ocenić w sumie. oprócz tego że od brzuszków wytarłam sobie dziurę nad tyłkiem krwawą... i nie wiem co teraz będzie w środę ^^" bo tam na bank powstanie strup!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cześć SPAM!
Jak to fajnie mieć tyyyyle koleżanek..
.
Zmykam zaraz bo syn ma komisję wychowawczą w szkole i muszę na niej być..
Jestem ciekawa czy zestaw: wychowawca+pedagog+psycholog+kurator+policjant zdoła przemówić mojemu smarkatemu do rozsądku....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
przepraszam, ale.. ahahaha :D Ja myślałam tylko, że ze mną coś jest nie teges jak sobie metalową drzazgę ze sztangi wbiłam w rękę :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
TaDrugaKasia
przepraszam, ale.. ahahaha :D Ja myślałam tylko, że ze mną coś jest nie teges jak sobie metalową drzazgę ze sztangi wbiłam w rękę :D


widzisz mi się udało przy brzuszkach zrobić ranę nad tyłkiem. jak to mój chłopak napisał: duże tarcie było ^^" heeeeeh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium