SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128572

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Hubert ja słyszałam że ta zero jest gorsza niż zwykła cola.
Co do diety mój mąż je więcej i chudy jest:)
Życie ogólnie sprawiedliwe nie jest , chociaż ma za wysoki cholesterol a ja mam poniżej normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Muszę nadgonić zaległości:)Spory facet...Nogi jeszce trochę proporcjonalnie dorobi i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Bull zapomniałeś wrzucić fotę sforci wpierniczającej sernika ;)


Co do wody w basenie - że się komercyjnie nie boją, że w cieplutkiej ludzie się poszczają ...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
to co Hubert kusi to nie rusza, ale sernik bym zjadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oszmorde teraz LODY zobaczyłam... Warto zjechać tym BFem niziutko, za kilka lat też takie uczty będę miała.
Ale to już nie w domu, tylko na mieście, gdzie mogę podczas wcinania patrzeć chudym paniom na dietach głodówkowych głęboko w oczy.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
na zdjęciach z fejsa uda też spore, ale ja znawca nie jestem Mi się podoba jak sylwetka jest proporcjonalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
uda jak uda, ale głos miał przyjemny

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
annawcz
Hubert ja słyszałam że ta zero jest gorsza niż zwykła cola.
Co do diety mój mąż je więcej i chudy jest:)
Życie ogólnie sprawiedliwe nie jest , chociaż ma za wysoki cholesterol a ja mam poniżej normy


A ja słyszałem, że smoki istnieją. Polegam na badaniach, poza tym mam zerówke żeby moje dziewczę się cukrem nie ładowało.
Twój mąż je więcej niż 7000 kcal dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wszyscy byli wczoraj bardzo sympatyczni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium