SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu

Profesjonalnie się bede chwalic w sobote - ide sie uczyc pływac. Może być i smieszno i straszno


młody już spisuje bystre komentarze?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
gintonic
21 jeszcze przez miesiąc


To z możliwościami ciała jesteś lata świetlne do przodu....

Podejrzewam że ja będę musiała pewnie z trzy razy więcej orać niż Ty..
Wiek niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Kasia - jeszcze nie dojechałam do końca ale zapytam: robisz ćwiczenia z postu dla połamańców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum
gintonic
21 jeszcze przez miesiąc


To z możliwościami ciała jesteś lata świetlne do przodu....

Podejrzewam że ja będę musiała pewnie z trzy razy więcej orać niż Ty..
Wiek niestety


A Corum! To nigdy nie wiadomo! Wiek wiekiem, a organizm organizmem. Czasami właśnie jest na odwrót, gówniarze głupkowaci i hormonalnie rozchwiani i leniwi, a Ty wiesz czego chcesz i jak dobrze pociśniesz to jeszcze będę Ciebie gonić w efektach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Corum ja mam 28 i już czuję, że mam takie ograniczenia. Jeszcze kondycja konającego żółwia. Ale jakoś mi się szczęśliwiej zrobiło gdy raz na dobre postanowiłam, że mi się nie spieszy. Mogę mieć formę życia za 3 lata, za 5 lat lub za 10, byle by było coraz lepiej.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
też chce stąd wyjść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Corum
Kasia - jeszcze nie dojechałam do końca ale zapytam: robisz ćwiczenia z postu dla połamańców?

robiłam te skoliozowe + Mawashi a teraz robię Mawashiego + wymysły fizjoterapeutki

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Gdzieś czytałam wypowiedź Martuccy że już przed trzydziestką u kobiet następuje zmniejszenie tkanki mięśniowej na rzecz tłuszczowej.. Potem ten proces przyspiesza... Biorąc pod uwagę że ćwiczę dopiero półtora roku - to trzeźwa ocena mówi że ciężko mi będzie..
Co nie oznacza że się poddam oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
TaDrugaKasia
Corum
Kasia - jeszcze nie dojechałam do końca ale zapytam: robisz ćwiczenia z postu dla połamańców?

robiłam te skoliozowe + Mawashi a teraz robię Mawashiego + wymysły fizjoterapeutki


A HIM i HAM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
im trudniej tym bardziej dumnym można z siebie być :)
HIM na start a potem elementy HAM i własnej trochę tanecznej rozgrzewki stawów, którą uprawiam tylko dlatego, bo znajduję się sama w zamkniętym pomieszczeniu.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium