SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
dokładnie, nie dopuścić do bajzlu a nagminnie go produkować i sprzątać to dwie różne sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
wszystko zależy od tego co ktoś uznaje za porządek. codziennie mogę mieć co najwyżej ogarnięte. A nawet jak nie mam to świat się w tym momencie nie kończy. To tylko rzeczy ułożone nie na swoim miejscu.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
mój chłop jeszcze na gwarancji... ale co rozmawiam z serwisem, to mówi, że ona go zna od dziecka i nigdy problemów nie sprawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ludzko, czy nieludzko, chyba musze popracowac. Wrrr, jak ja nie lubie nie wiedziec, A teraz ni hu hu nie wiem. I nikt mi nie pomoże

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
porandojin
najlepiej, jak się dobierają 2 osoby o podobnym charakterze, co by się nawzajem nie wkurzali


otóż to.
Nie wyobrażam sobie nagabywać męża o to, by gdzieś posprzątał bo ja tak chcę. Tak jak sobie nie wyobrażam, żeby on mi miał palcem pokazać, że gdzieś coś wymaga mojej interwencji.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Hej a wie którąś co to za miszanka ziołowa którą sie w DT pojawia? np u uuu Pumbki? jest na forum jakis przepis magiczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bry spamowe :)
Z mineralką w kubiorze. Jakbym miała mieszkać z kimś o takim charakterze jak mój, to byśmy się zaciukali w tydzień, jestem tego pewna :D U nas są dwa przeciwieństwa, ale właśnie przez to nie wchodzimy sobie w paradę, choć moja chęć kontrolowania ucierpiała, ale dla wyższych celów, więc nie marudzę tak bardzo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no Oku, regulaminowe wątki znasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium