SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
jeśli mogę się wtrącić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
i tak to zrobisz

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
TaDrugaKasia
deja vu

Profesjonalnie się bede chwalic w sobote - ide sie uczyc pływac. Może być i smieszno i straszno


młody już spisuje bystre komentarze?


No coś tam ma na uwadze.

Ostatnio chciał cos zjeśc, mówie mu jak ma sie obsłuzyć w kuchni.

A ten mały szowinista mówi: Ja to zrobie po męsku. wezme kobiete 55 kg, postawię przy kuchni i poczekam, aż będzie gotowe.

I tak mam codziennie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
One + Mawashi genialnie rozciągają.. Jestem w stanie złożyć się wpół jak scyzoryk i dotknąć na płasko rękoma do podłogi, czego dawniej nie mogłam zrobić. No i nie mam kłopotów z MC itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum

Co nie oznacza że się poddam oczywiście


No to mi nawet do głowy nie przyszło Tutaj nikt się widzę nie poddaje prócz mnie, nawet Kaśka narzekajło do przodu ciśnie, hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Masz tu jeszcze pare filmików na rozgrzewkę - tak ogólnie żeby poprawić swój zakres ruchów, możesz sobie też tak ćwiczyć w domu żeby się rozluźnić. Oczywiscie nie wszystkie, wybieraj w zależności od treningu







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to cytat -dostałam te linki od osoby która mnie "sprawdzała"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Corum
One + Mawashi genialnie rozciągają.. Jestem w stanie złożyć się wpół jak scyzoryk i dotknąć na płasko rękoma do podłogi, czego dawniej nie mogłam zrobić. No i nie mam kłopotów z MC itd..


Miałam okrutnie zły start ale jest coraz lepiej. Dotknę podłogi płasko dłońmi od kilku dni, ale na chwilę. Od tygodnia umiem kucać na całych stopach (ZAWSZE kucałam na palcach).

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Upss ja nic nie dotknę nawet palcami ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
tam są trzy linki, musicie je w razie co rozdzielić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium