SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
dziś zrobiłam eksperyment śniadaniowy wyrwałam się z okowów rutyny ;) A teraz kawka ! Najmilsza pora dnia - poranek z kawą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to co jadłaś dobrego?

u mnie też już kawa, pies wyprowadzony, wszystko w koło jeszcze śpi, cisza i spokój

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-09-21 06:58:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Trochę nielegalnie, bo nie własnego wypieku, ale miałam do zjedzenia szproty (mąż dawno temu jak jeszcze jedliśmy mięcho narobił zapasów, a teraz kazał mi samej te zapasy kończyć, bo jak chcę być pakerem to ideały nie zginą , no więc dojadam), których nie lubię i zrobiłam z nich pastę twarogową i zjadłam z kupną bułką wieloziarnistą. Mam nadzieję, że w tej bułce wiele syfu nie było, bo sama pasta jest ciężka w smaku i nie wiem czy bym zjadła. Zrobiłam rozpiskę w menu - nie wyszło najgorzej. Szproty nabiły mi tłuszczy, ale ogólnie jest chyba lepiej niż przez cały tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
dziewczyny, zostałam babcią 5 chłopców

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ooo gratulacje dobrze, że chłopaki w sumie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
:)
chodzą za mną placki z buraczkow - zna ktoś sprawdzony przepis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja robiłam - z cynamonem i mąką i jajcem oczywiście pycha!

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
too
podziel się posilkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
robilas tak na oko, czy jakiś przepis, lecę po dziale z ledisowymi przepisami bo wydaje mi sie ze gdzies widzialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja to tak na wyczucie - ważne aby buraki były starte na takich dziurkach ostrych, dajesz mąki tyle aby konsystencja była bardziej gęsta niż na naleśniki, jajko wbijasz i cynamon sypiesz - chyba nie dawałam tego do lejdis, a na pewno nie brałam stamtąd :)

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium