SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Kurcza, myślę jak korzystałam z orbiego i wychodzi, że bezmyślnie - nie mam pojęcia jak giry trzymałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
A bo to bardzo naturalne jest, że nie myśli się o motoryce ruchu i wiele rzeczy się robi intuicyjnie. A jak ktoś zada pytanie jak się coś robi, to sie właśnie pojawia taka rozkmina

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
to wszystko wcale nei takie proste jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
oczywiście, że nie jest. Ja nie ćwiczę na orbim, bo nie potrafię zsynchronizować rąk z nogami. wolę pobiegać

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
No ostatnio Sheep się pytała jaka to filozofia w wyciskaniu sztangielek na skosie (bo szukałam filmików). Oczywiście okazało się, że to spyerdoliłam Także jedni robią coś naturalnie i się nad tym nie zastanawiają a drudzy muszą, bo inaczej spyerdolą.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Ale ja nie poruszałam kwestii tego czy ktoś robi coś poprawnie czy nie. W robieniu intuicyjnym po prostu pedałujesz, albo wyciskasz hantelki. Sprawdzenie techniki jest tą właśnie rozkminą. To, że się okazuje, że robimy sobie krzywdę to inna sprawa, hrhr

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Yyyy.... to ja sobie dziś obadam jeszcze raz to wyciskanie. Mam trening B - dziś postaram się zwiększyć cieżary i dać z siebie maksa, ale powiem Wam, - nogi moje dają radę, ale ręce to mam chyba pożyczone od komara - taka dysproporcja jest zarówno jeśli o siłę jak zręczność ogólną chodzi.... dostałam ochrzan lekki za mały cieżar przy wiosłowaniu, no to na próbę wzięłam 9,5 - niecałe 2 razy więcej niż zwykle i nie dam rady, dziś drugie podejście w 3 serii zrobię. Cienias i tyle. Ale teraz to ja muszę jeszcze raz technikę oblukać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, mam takie same wrażenie z moimi ręcyma

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
No to ja mam zupełnie odwrotnie. Na nogi wezmę mniej niż wycisnę na klatę

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ciekawe od czego to zależy? od budowy?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium