SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
annawcz
schabowy/ spory + ziemniaki + zupa będzie z 3500 , reszta kolacja i śniadanie może być


Raczej z 1000-1200 max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
eveline
dokładnie w ogóle zwierzaki to można obserwować całymi dniami ja strasznie żałuję, że nie mam w domu żadnego obecnie

mieć psa czy kota to obowiązek jest mimo wszystko, szcególnie jest problem gdy się wyjeżdza u mnie to akurat rodzice podjeżdzaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja przede wszystkim nie czuję się na tyle odpowiedzialna, by brać stworzenie, poza tym często wyjeżdżam, często nie ma mnie w domu no i w naszym mieszkaniu nie miałby zwierzak swojego miejsca a uważam że jako czlonek rodziny to powinien miec miejsce na swoje legowisko gdzie sie moze zaszyc i czuc bezpiecznie a nie w przedpokoju gdzie sie co chwile ktos kreci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Hubert81
annawcz
schabowy/ spory + ziemniaki + zupa będzie z 3500 , reszta kolacja i śniadanie może być


Raczej z 1000-1200 max

ale czekolada gorzka pół, jakieś ciastka+ lody + 5 kromek rano i wieczór nazbierałoby się , kolacje z dwie to są dwa posiedzenia
Ale w pracy mąż dużo chodzi do tego ma stresującą robotę i wszystko spala chyba stresem
Ja nawet się nie dosiadam do tych posiedzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ale nie ukrywam chcialabym jak sie ogarne i bede na swoim to sie o to postaram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ann, tylko przy pierwszym troszkę, bo sunia skołowana była, potem już sama sobie radziła

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
ze zwierzakiem to jak z dzieckiem niestety nabrudzi nabałagani i tak dalej , jak młode zwierzę zniszczy . Nadenerwujesz się i przechodzi zaraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja tez się "namęczyłam" z brudzeniem i niszczeniem ale juz jest ok

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
gaja1989
Ann, tylko przy pierwszym troszkę, bo sunia skołowana była, potem już sama sobie radziła

A to całe szczęscie że bez komplikacji widać lekki szok u niej i na zdjęciu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
moja koleżanka tak poród kotki odbierała, że po tem sama rodzić nie chciała tylko cesarki , tak to przeżyła....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium