SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128907

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
już nie będziesz krzyczeć? :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
wybacze ci wstawienie tej dziwnej twarzy do avatara

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
sama masz dziwną twarz!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Wiem Kasiu

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Mam zwyczaj czekać aż jest conajmniej jeden cały sezon, z reguły czekam na pełne dwa - nie znoszę czekać, a jak się wciągnę to oglądam jak na amfetaminie - jeden odcinek za drugim :D Poza tym seriale rzeczywiście idealne pod względem czasu do ćwiczeń :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ano właśnie. przez to czułam ból fizyczny gdy obejrzałam cały pierwszy sezon Firefly a potem się okazało, że go wycofali po tym sezonie :(

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hehe, moja uczelnia robi imprezę dla absolwentów, 200zł wpisowego :D :D :D Sushi, d***** i koks chyba będą.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
ano właśnie. przez to czułam ból fizyczny gdy obejrzałam cały pierwszy sezon Firefly a potem się okazało, że go wycofali po tym sezonie :(


Tak samo było z rodziną Borgiów.
Oglądałam 3 sezony pod rząd jarając się tym serialem, a tu nagle stwierdzili, że już dalej nie będzie. Sezon 3 zakończył się beznadziejnie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
ja uwielbiam serial "absolutely fabolous". Nigdy się nie mogłam zdecydować czy bardziej z charaktery przypominam Edinę czy Patsy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Nikt nie ogląda moich ^^"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium