SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stalowe poślady i cyc bez wady SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206872
jak kupuję eleganckie,to też o prostej nogawce. Nawet wszystkie dresy mam z prostą/rozszerzaną nogawką ze wzgl.na łydki. Znaczy lepiej wyglądam w takim kroju...

Kasia, levisy szyją w każdym rozmiarze...skoro nawet ja jestem w stanie sobie coś dopasować i nawet nie muszę skracać nogawek. Kwestia zaopatrzenia sklepu

Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2013-09-18 15:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to muszę połazić za takimi, bo tam gdzie byłam to były tylko takie 7/8 i jeszcze węższe u dołu... no i masakra.
a co do kiecek...
hmmm jak ktoś wymyśli elegancki sposób wchodzenia na drabinę w kiecce, gdy jedna połowa ekipy budowlanej trzyma drabinę a druga chce pomóc, albo popychając od dołu ( za zadek) lub podając rękę z góry ( dekolt) to się z olbrzymią ochotą przerzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206872
pod kieckę wystarczy założyć wielkie babcine gacie i już nikt się gapił nie będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
No kochana, to jak nic kiecka musi być - dajże panom trochę radości :D Btw. Właziłam w takiej ołówkowej ostatnio na drabinę, żeby wieszać godło, to się dowiedziałam, że jestem kozacka babka z jajami. Zakładam, że to był komplement :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a może coś ci z majtków wylazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
agataq moze powiedz im ZE JESTES HOMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
buhahahahhaa, nie wpadłam na to ! Ale w takiej ołówkowej to wiesz - pomroczność czarna, bo to wąski tunel, sokole oko jaj by tam nie wypatrzył. Jak powie homo - to każą przyjść z koleżanką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
wracam do pracy, koniec dobrej przerwy :) Parando - najważniejsze, że smaczny, nie porywam się nawet na pieczenie chleba - na razie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Valentinaa bierze sprawy w swoje ręce - dziennik

Następny temat

Chce coś z sobą zrobić! #Początek drogi

WHEY premium