SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST :-) Pytania .....Spam....Zdjęcia......Filmy.... !

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 225497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
budowa zj**ana pod względem dźwigni, trudno mi osiągnąć prawidłową głębokość , ale za to ważę malutko więc mogę podwieszać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Nie dość, że dipsy płytko, to w dodatku nogi bym wyciągnął w przód

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2012-10-27 11:26:38

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Czego płytko ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Możesz np. wersję Huberta z działu dla zaawansowanych podpatrzeć, ekstra mi takie dipsy wchodziły, ale ciężko na początku w ogóle do dobrej techniki w nich dojść.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524



Taką robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Ja pisałem do krissa z poprzedniej strony, co wstawił filmik z dipsów.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja teraz bogi podkulam i daję je do przodu + łokcie szeroko, wolny neagtywy i szybsze pozytywy. Pięknie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
xmejux
ja teraz bogi podkulam i daję je do przodu + łokcie szeroko, wolny neagtywy i szybsze pozytywy. Pięknie wchodzi


Dokładnie o takiej wersji pisze. Flara na łokciach i idealne według mnie takie są :)

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Wiem ale też jest to ćwiczenie zależne od budowy według mnie przy innych wersjach bolą mnie nadgarstki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
dipsy są dla mnie "zamiennikiem" wyciskania leżąc, mogę nawet powiedzieć że są "odwróconym wyciskaniem". Technika o której piszecie też jest dobra, ale w moim wypadku nie spełnia swojej funkcji, a jeśli chodzi o zaangażowanie poszczególnych grup mięśniowych to przy odpowiednim dociążeniu nie ma aż tak wielkich różnic.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS GOTUJ Z IRON HORSE SERIES !!!!!!! Deser dietetyczny :-)

Następny temat

Konkurs Body Building Magazine - do wygrania Burn & Shape

WHEY premium