SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST :-) Pytania .....Spam....Zdjęcia......Filmy.... !

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
O cyklach z wiadomych przyczyn nic nie napisał. Ale chodzi o jego nastawienia na to wszystko, do życia, do kulturystyki. Godne podziwu. Po prostu tym żył w pełnym tego słowa znaczeniu. Szkoda, że o odżywianiu i konkretnym treningu tak mało wspomniał.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dobry film słyszałem PUMPING IRON z 1977 roku .

nic ja lecę wypoczywać , bo od jutro daje do pieca .

dobrego wieczoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
pumping iron to klasyk, każdy sportowiec powienien to chociaż raz obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Pumping Iron to klasyk. Polecam, nie raz sam powracam do tego filmu :).

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Tomasz1405
szynobusem ? o trolejbus chodzi tak ?

Ja nawet nie zwracam uwagi , choć trochę tych ludzi małolatów , brzydali , łobuzów itd .... mnie zna , czasem wstyd ale co zrobisz

Co do Arnolda , facet zrobił bez większej wiedzy na temat SAA i też nie miał tyle środków to użycia niesamowitą sylwetkę na kilku środkach







Robił nie robił ale wtedy mieli apteczne środki i się rosło :)

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2013-02-03 22:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
A dziś nie ma środków aptecznych ? Za jego czasów nie było całej apteki do wyboru i były to środki przeznaczenia leczniczego więc nikt nie wiedział jakie dawki? i jak to brać ?

Teraz małolaci robią formę na dawkach na których Arnold stał się ikona kulturystyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Co do Arnolda to jest sporo informacji dotyczących jego odżywiania min w jego książce. Sam zawsze podkreślał że ma niesamowite predyspozycje zważywszy na to co jadł dość często i co pił....
Co do innych kwestii to prawda, że obecnie małolaci robią cykle na dawkach sporo wyższych jednak pamiętajmy, że kiedyś produkty te były nieco trudniej dostępne ale jeśli już mogłeś je mieć nieco się różniły od tych obecnych.
Obecnie tak na prawdę 95% tych produktów to produkty "Anderowe" (pozwole sobie na polszczyznę ;) )
Więc i jakość tego jest nieco odmienna....

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Kurde pisałem to samo co Marcin wiec nic nie dodam .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS GOTUJ Z IRON HORSE SERIES !!!!!!! Deser dietetyczny :-)

Następny temat

Konkurs Body Building Magazine - do wygrania Burn & Shape

WHEY premium