SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
A jednak się nie poddajesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Nie poddaję się, ale to nie jest taka redukcja jaka ma być. ND, Pn, Wt w dupie. Ćwiczeń nie było w pon, we wt micha taka sobie, cały dzień z dziećmi w ZOO, dzisiaj rano ćwiczenia. Micha na razie trzymana.
Zrobiłem 50 kg w przysiadzie ze sztangą z przodu. Bawię się siłownią, w końcu się nią bawię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1315
Jak robisz przysiad ze sztangą z przodu ? Ręce masz skrzyżowane czy nie ? Jak robiłem bez skrzyżowania rąk to mi nadgarstki chciało połamać a na skrzyżowanych znowu dłużej idzie mi z ustabilizowaniem sztangi na większych ciężarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Jak robi nie ma znaczenia, trzeba robić bez krzyżowania rąk, nauczyć się po prostu dobrze trzymać na ciele i opuszkach palców, łokcie powinny wskazywać przed siebie, a nie rozjeżdżać się na boki - ja wciąż tak nie umiem Ale trzymanie sztangi z przodu używam tylko do kompleksu sztangowego, gdzie ciężary są mniejsze od roboczych w ćwiczeniach siłowych, więc nie odczuwam bólu w nadgarstkach za bardzo.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1365
może jakieś foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394


- od polowy lepsze ujecie


- 5:30


Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1315
Własnie przy takim robieniu gdy zakładałem 70,80 KG nadgarstki mi prawie eksplodowały a ból utrzymywał się jeszcze kilka dni. http://www.K**.pl/przysiad-ze-sztanga-z-przodu-34042.html  tu nie występuje ból ale znowu przy większych ciężarach łatwo stracić balans. Widocznie trzeba trenować i nie narzekać ;). Skill przyjdzie z czasem. Przepraszam za offtop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Sztangę trzymam na barkach, ręce skrzyżowane, łokcie wysoko, palcami lekko przytrzymuję gryf, przysiad na maksa, doopa do podłogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
No powiem Wam, że dzisiaj z okazji zbliżającej się Komunii mojej córki zabrałem się do przymierzania garniturów z przed 6 lat (wtedy byłem zdecydowanie szczuplejszy). Okazuje się, że wszedłem we wszystkie. WOW!! Redukcja działa!!! Co prawda jeszcze nie czuję się tak jakbym chciał, ale widzę efekty.
Rzuciłem wagę. Pie****e, nie ważę się.
Odstawiam alko.
Zobaczymy jak dalej będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
No i super ! działaj od razu lepiej :) no i wage olej ;) liczą się wymiary..

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium