SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
kk3
Zakładaj mniejszy ciężar, jak masz koci grzbiet, aż się nauczysz.
Zmieniony przez - kk3 w dniu 2012-03-04 12:49:43

Mniejszego się chyba nie da....podobny problem mam przy wiosłowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Może jesteś po prostu za mało rozciągnięty? Rozciągasz się w ogóle od czasu do czasu po treningu?

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
to było pytanie retoryczne. nacisk jest taki sam, czy trzymasz sztangę na głowie czy grzbiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
[quote=[)@IVI!@/V]Może jesteś po prostu za mało rozciągnięty? Rozciągasz się w ogóle od czasu do czasu po treningu?

No nie rozciągam się, ale w poniedziałek spróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
To sie i dzis porozciagaj. Generalnie albo w dzien nietreningowy albo dopiero po treningu. Czesty blad, to stretching PRZED treningiem.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Zaraz poszukam w necie jakiegoś pomysłu. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dzień 28 i 29
Coś ostatnio opuszczam się w dzienniku, dobrze,że nie w diecie.
28 czyli poniedziałek miał być treningowy, ale gó**o z tego wyszło.
Dieta trzymana w 80%, tzn, jem trochę mniej niż mam w rozpisce.
Jutro trening. Waga spada, dziś po południu 96,7.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
[quote=[)@IVI!@/V] To sie i dzis porozciagaj. Generalnie albo w dzien nietreningowy albo dopiero po treningu. Czesty blad, to stretching PRZED treningiem.



W dzień nietreningowy? O tym to nie słyszałem, zawsze myślałem że tylko PO TRENINGU na rozgrzane dobrze mięśnie się można rozciągać.

Ja zawsze rozciąganie stosuję po treningu oraz przed bieganiem (ale to nie takie zupełnie przed tylko łączone z rozgrzewką długą, i to również biegową).

Zmieniony przez - artur_j w dniu 2012-03-06 22:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Ja tez po treningu. W DNT mozna, ale tez wypadaloby sie rozgrzac przed rozciaganiem.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11619
Też zacząłem redukcje 6 lutego, z poziomu wagowego 101,2 czyli bardzo podobnie Waga na szczęście też mi podobnie spada

W ogóle do jakiej wagi/obwodów chcesz zejść? Czy bardziej tak na oko?

Powodzenia w walce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium