SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Lecę z wagą do 86 kg, a obwody to zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1339
Nie chce zaśmiecać Ci tematu, ale mam pytanie odnośnie tego chleba pełnoziarnistego - czy jedząc go w takiej ilości jakiej jesz/jadłeś (posty na pierwszej stronie) wpływa to jakoś niekorzystnie na sylwetkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Nie zaśmiecasz. Tego nie jest aż tak dużo, na razie idzie wszystko z planem, waga spada, brzuch maleje więc się nie zastanawiam. Zresztą rozpiskę przygotował mi Mistrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4883
Mopi
Lecę z wagą do 86 kg, a obwody to zobaczymy


IMO lepiej na odwrót, czyli patrzeć na obwody - co za różnica ile ważysz, ważne jak wyglądasz i jak się z tym czujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Masz racje, ale łatwiej jest mi rano wejść na wagę i cieszyć się z małych sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dni 30,31,32
Dieta trzymana, może ciut mniej jem niż mam w rozpisce, ale nie łamię śmieciami.
Trening w środę w miarę, szału nie było.
Dziś 32 dzień trening ok,
MC 15x30kg 10x50kg bez kociego grzbietu więc ok. Od poniedziałku przykładam się do wyciskania na ławeczce, Myślę, że do piątku tj.16.03 ogarnę technikę ćwiczeń. Systematycznie będę zwiększał ciężary.
Sukcesy:
Dziś rano na wadze pojawiło się 95,6 kg.
MC 50 kg bez kociego grzbietu.
Czy wy też macie w następnych seriach mniej powtórzeń?
Porażki: budzę się koło 4rano i spać nie mogę. Co robić żeby spać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11619
Tutaj dosyć ciekawy art nt snu:
https://www.sfd.pl/__SEN__BARDZO_WAŻNY__!-t308661.html

Tutaj poruszony temat suplementacji "na lepszy sen":
https://www.sfd.pl/Suplementy_Poprawiające_SEN-t400190.html

Od siebie mogę powiedzieć, że biorę regularnie ZMA, ale ciężko mi stwierdzić czy w moim wypadku ma to jakiekolwiek pozytywne oddziaływanie na wysypianie się czy komfort spania. Nigdy raczej ze snem nie miałem większych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mopi - ja miałem problemy ze snem jakoś rok temu, od czerwca do października +/-. Budziłem się o 4 rano, głodny jak diabli i ... jadłem normalne śniadanie. Dopiero około 7-8 zbierał mnie sen i na godzinę poszedłem się zdrzemnąć. Ostatni posiłek jadłem wtedy 18-19. Może winna jest Twoja dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1398
Mopi
Porażki: budzę się koło 4rano i spać nie mogę. Co robić żeby spać?

Miałem podobnie. Ale odkąd zacząłem wspomagać się Kalivit-em (potas) problem zniknął. Ale przyczyny zaburzeń snu mogą być różne. :)

"Jeżeli masz cel i robisz więcej niż mówisz to w końcu go osiągniesz."

"Największym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie."

POZDRAWIAM - PREUSSEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Nie budzę się głodny. Generalnie jestem wyspany. Tylko, że potem zasypiam o 21 w fotelu. Wczoraj przeciągnąłem i poszedłem spać koło 24. Od 4 rano się budziłem co 15-30 min i nie mogłem zasnąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium