SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
dobra dobra, bo zaraz się tu zrobi forum motoryzacji, palimy FAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja poza zimą jeżdżę rowerem, co do spalania to nie narzekał bym na większe (spalanie fatu) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
artur_j
Patrz na zmianę sylwetki, rób co miesiąc pomiar obwodów i foto sobie i porównasz za kilka miesięcy. Ja jak odgrzebałem stare fotki (z tych wakacji) to się przeraziłem bo niby waga nie spadła super extra (od wakacji ok 13kg tylko) to różnica zaskakująca, choć wolę porównanie z fotkami gdzie byłem 25kg cięższy - to dopiero radość jak się ogląda takie efekty.


Najlepiej ego łechtają komentarze ludzi, efekt "wow".

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Mopi
Z siłownią walczę, nie jest to może kwestia udawania czy oszukiwania a brak umiejętności i brak siły. Ale krok po kroku....


Generalnie wraz ze wzrostem siły zwiększasz obciążenie przy ćwiczeniach i suma summarum na każdym treningu mniej więcej tak samo jesteś zmachany. Czy to na pierwszym jak robisz 30kg, czy na kolejnym po pół roku gdzie napieprzasz np. 100kg.
Ja cały czas po ostatniej serii MC/SQ muszę usiąść i łapię oddech kilka chwil, zaczynało się z 40kg, a teraz trzycyfrowe ciężary.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No jest zima więc to nie takie wow jak będzie (mam nadzieję) latem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
artur_j
No jest zima więc to nie takie wow jak będzie (mam nadzieję) latem


Dokładnie, na razie tylko na korytarzach w pracy czy u kogoś w domu.
A do wiosny/lata jeszcze przykoksimy bardziej, no nie?!

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
trzeba walczyć, zapi******ać!!!! Dam radę!!!! Koledzy, dzięki za wsparcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie ! Nie ma, że boli, że się nie chce, że pali 20/100 ! ( ). Zapi33rdalamy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Mi się chce, i nawet bardzo. Gorzej z siłą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dzień 10 Treningowy
Trening został opisany kilka postów wyżej.
Dieta:
Śniadanie 6:30
Ryż basmati, morszczuk pieczony,sałatka warzywna z 20ml oliwy z oliwek.
Trening 10:45 do 12:15
II Śniadanie 13:00
Ryż basmati, morszczuk pieczony.
Obiad 15:45
Zmiana wersji dania. Makaron pełnoziarnisty, tuńczyk w sosie własnym, cebula, koncentrat pomidorowy, ser zółty. Wynik, efekt na zdjęciach.
18:00 brakujące danie czyli chleb pełnoziarnisty schulstad z pieczonym schabem ze śliwkami
Kolacja 20:30
Pstrąg wędzony 200g, sałatka warzywna

Nie jestem fanem wędzonych ryb. Ani Łosoś, ani pstrąg. Jedynie makrela, rewelacyjna ryba, tylko nie w mojej diecie.
Po siłowni czuje się podejrzanie dobrze, czyli za mały wysiłek był!!!!






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium