SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Mopi
u mnie też nie ma, a myślę, że fajne by było


Stojak, sztanga, drążek, ławeczka - i tak naprawdę nic więcej nie trzeba do trenowania całego ciała. No może jeszcze poręcze.

Zmieniony przez - [)@IVI!@/V w dniu 2012-02-29 22:25:12

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dokładnie to wystarczy, jeszcze najlepiej mieć wolny pokój 14-16 m2 i w domu można by wszystko mieć, eh marzenie.

A co do przysiadów to z tego co się naoglądałem to można robić

class="link" target="_blank">tak
choć ja robię bardziej

class="link" target="_blank">w ten deseń
- nogi pod kątem, tak że kolana idą trochę na zewnątrz a dupsko niżej

class="link" target="_blank">dokładnie jak ten koleś
tylko łapy na gryfie w szerszym rozstawie - nie wiem czy dobrze ale tak mi jest wygodniej, jest jakaś różnica w tym?

Mopi przypadkowo znalazłem w sieci, że we Wrocku robią przysiady na siłowniach

class="link" target="_blank"> tu masz filmik

Po obejrzeniu byłem w lekkim szoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Jest wiele technik wykonywania przysiadów tylnych - główne dwie to ze sztangą nisko i wysoko na barkach. Ja staram się robić nisko na barkach na szerokim/średnio szerokim uchwycie, aby nie nadwyrężać zbytnio nadgarstków. Unoszenie łokci wyżej powoduje większą stabilizację sztangi na barkach w takiej "niecce". No i staram się schodzić do samego dołu, aż poczuję łydki, wtedy mięśnie na tyłku są mocniej angażowane, no i jest trudniej (jeśli się nie odbija mocno od łydek, co jest niewskazane). Rozstaw nóg to też kwestia indywidualna, jednym pasuja lekko bardziej niż szerokość barków, innnym szerzej, innym sumo.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Widziałem ten film z dziewczynkami (ale to zabrzmiało...). Ja robię ze sztangą z przodu. Przysiady mam opanowane, teraz przy MC czy wiosłowaniu koci grzbiet, szczególnie przy MC przy opuszczaniu. Przy podnoszeniu pracuję nad zadarciem głowy (metoda uzyskana od Ciebie)i działa, ale przy opuszczaniu lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Ode mnie sie lepiej techniki niczego nie ucz, sam jestem poczatkujacy Ja w MC mam inny problem - kolana mi za bardzo wystaja jak jestem na dole, nie umiem tak bioder do tylu wycofac...

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
25 Dzień Diety
Tak jak ostatnio w dzienniku, dieta trzymana w 80% tzn, nie to że jadam coś innego czy więcej, JEM MNIEJ!!!!Nie mogę, nie mam apetytu. Pomijam jeden posiłek, albo jem 1/2 któregoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
26 Dzień Diety, Dzień treningowy.
Dieta tak jak ostatnio, 80-90% rozpiski. Apetyt nie dopisuje.
TRENING
Rozgrzewka bieżnia 5 min
Przysiad ze sztangą z przodu 10x20kg 8x30kg
MC 2x10x30kg
Wiosłowanie sztangą nachwytem 2x10x20kg
High Pull 10x10kg 8x10kg
Wyciskanie francuskie sztangi 2x10x10kg
Bieżnia 20 min
Podsumowanie treningu:
Faktycznie odkąd została zmieniona/skrócone rozgrzewka mam więcej siły na trening.
problemy:
MC - koci grzbiet przy opuszczaniu
Mało siły jeszcze, nie jestem w stanie podciągnąć się na drążku czy poręczach.
Nie wiem jak ustawić ławeczkę do wyciskania na skośnej. Jakbym jej nie ustawiał to nie mam siły zdjąć gryfa ze stojaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
27 dzień Diety.
No właśnie. Chyba diety dziś nie było....
Ponieważ mój młody świętował dzisiaj roczek mieliśmy trochę gości. Żona przygotowała smakołyki, starała się, żeby były one chociaż trochę dla mnie i prawie jej się udało.
Generalnie do 16 zgodnie z rozpiską (patrz poprzednie soboty). Później: kawałek torta, Martini Asti, koreczki, sałatki itp. Generalnie wszystko z umiarem, prawie.
A nazajutrz, czyli dzisiaj rano waga: 97,6 kg czyli po 4 tygodniach minus 4kg.
Pas na wys. pępka: 103 cm czyli minus 5 cm


Zmieniony przez - Mopi w dniu 2012-03-04 07:52:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Zakładaj mniejszy ciężar, jak masz koci grzbiet, aż się nauczysz. Głowy za wysoko nie podnoś, bo se jeszcze coś skręcisz. Kolega z filmiku na yt źle robi przysiady, prostuje nogi i dupa powinna iść do tylu jakbyś chciał usiąść. im węższy rozstaw tym bardziej pracują 4

A czym się różnią te techniki z ułożeniem sztangi?? Bo moim zdaniem jest jedna technika, tylko rozstaw nóg inny, a to jak masz sztangę (oczywiście cały czas sztanga z tyłu), to kwestia wygody

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2012-03-04 12:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
kk3

A czym się różnią te techniki z ułożeniem sztangi?? Bo moim zdaniem jest jedna technika, tylko rozstaw nóg inny, a to jak masz sztangę (oczywiście cały czas sztanga z tyłu), to kwestia wygody




Masz Google? To se poradzisz sam z tym pytaniem. ;)

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium