SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Mascar: co to WTF???? Mascar, MODis: cóż, masa to jeszcze nie siła.....pisałem już że to moje początki z jakimikolwiek ciężarami. Do tej pory nie dźwigałem nic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
dźwigałeś, dźwigałeś to co my wszyscy, bęben :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Niedziela czyli 21 dzień mojej walki.
Rozpiska diety identyczna jak tydzień temu, nie będę się rozpisywał. Dieta trzymana w 100 % chociaż ciężko było (meczyk, koledzy jakieś alko wciągali, potem siamali smaczne potrawy na stadionie). Wytrzymałem. Z treningu to miałem 2x 30 min marsz, czyli na stadion i z powrotem. Wieczorem waga......100 kg. Szlag mnie trafił!!!!
Rano lepiej bo 98,8 kg, ale szału nie ma. Pewnie przez moje słabe treningi na siłowni......
Może ktoś z Was jest z Wrocka i pokaże mi jak te żelastwa na siłce przewalać?
Jak się rozgrzewacie przed treningiem na siłce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Hej! Też jestem na redukcji już 2 tydzień ale startowałem ze 115kg. Rozgrzewkę robię na orbitreku 5-10min, poza tym do siłowni idę 30min i z powrotem też. Trzymam kciuki

Za to wszystko co przed nami, w gorę kielony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Hej, no właśnie ten orbitrek mi nie leży, nie trawię tego wiec biegam z 15 min na bieżni, spocony po tym jestem jak świnia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Ja bieżnie robię na końcu, też się ostro pocę, może steper albo coś, pytałeś konia ?

Za to wszystko co przed nami, w gorę kielony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
na końcu też robię bieżnię, 30 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
to mamy przyczynę czemu dźwigasz jak panienka jak już przed się na aero zarzynasz. starczy delikatnie przed jeżeli już chcesz robić rozgrzewkę aerobową, krążenia stawów, serie rozgrzewkowe(u Ciebie o to ciężko będzie ) i tyle.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
no masz :D

Za to wszystko co przed nami, w gorę kielony...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium