SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No widzisz Mopi, i motywacja przyszła sama ! Działaj chłopie, działaj Na wesele córki, będziesz jak Pudzian !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Gratuluję decyzji o alko, ja też po majówce wracam do trzeźwości i muszę przyznać iż czasem trzeba coś wypić, ale u mnie to wiele popsuło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Regenat: na chwilę obecną bardziej mi zależy na dobrym samopoczuciu i lepszej kondycji, oraz na mniejszej ilości fatu. Co do wyglądu jak Pudzian trochę mniej....
Artur: u mnie sprawa trochę inaczej wygląda. Pokusy odpadły (liga się skończyła) więc alko też idzie w odstawkę. Zobaczę jaki będzie efekt. Co do diety, to jak najbardziej zdrowe odżywianie,ale bez kieratu. Wpadają lody czasami, ciastko a nawet schabowy w panierce. Ale w 80 % trzymane zdrowe odżywianie. Zauważyłem,że wieczorem mam nawyk łaknienia, tzn pić mi się bardzo chce. Zalewam się wodą gazowaną i jest ok.
Ćwiczenia: wg pierwszych rozpisek. Nie mam jakoś weny aby rozkminiać nową rozpiskę od Konia. Może wprowadzę jedną pozycję co tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Na chwilę obecną - potem się zmieni, przynajmniej mi się zmieniło. Co do wieczornego picia to ja wlewam w siebie często dzbanek mięty - smak ma dobry, niegazowana i gasi pragnienie. Po coli zero pitej nałogowo 7 dni i browarach w majówkę miałem jeszcze większe wydęcie brzucha - zatem teraz zero gazowanego picia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mopi, jeżeli córa idzie do komunii - to ma zapewne 9 lat. Gdy będzie wychodzić za mąż, to te 20 minimum. Przez 11 lat na pewno się zmienią priorytety

Odstawienie alko, to dobra sprawa. Od czasu do czasu warto napić się dobrego piwa, ale większe ilości... Po co kasę przewalać na alko.. żeby na drugi dzień żałować, i mieć ból głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
odkąd nie palę głowa mnie nie boli ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Artur, jak Ty tę miętę robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
U mnie w pracy kumpel przestał palić. Nie pali od 27 kwietnia. Zaczął jeść jak potwór ... W pracy z pół bochenka mu idzie, a jest głodny dalej. Patrzeć tylko jak za miesiąc przyjdzie grubszy o 5 kg ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Renegat: a myślisz że dlaczego redukuję? Jak przestałem palić to waga z 98-99 skoczyła na 104 !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Od każdego kto rzucił palenie, słyszę właśnie, że zaczęli bardzo dużo jeść. Bardzo ciekawe zjawisko to jest. Muszę o tym poczytać jutro, bo mnie to zaciekawiło, dlaczego tak się dzieje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium