SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
A co Ty mi tu za fotki wrzucasz?????heh
Jeszcze ktoś pomyśli, że to ja po redukcji i siara będzie dla mnie i Konia ha ha ha
Byłem na siłowni, nawet żonę pierwszy raz zabrałem i po 20 min był telefon od córy ze szkoły, że jakaś epidemia rumienia zakaźnego i natychmiast trzeba dziecko zabrać.
Ale żem się dziś naćwiczył.....nawet nie jestem zmęczony, a tak chciałem przed zoną przykozaczyć......
Wieczorem wpadnie podsumowanie dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
rumień ch**owa sprawa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dzień 72 miał być DT
Miał być DT, ale rumień zakaźny w szkole u córki wyrwał mnie z siłowni.
Micha 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Mopi, ja Ci powiem szczerze, że jak nie zbroczysz podłogi siłowni kałużami potu to możesz sobie tą redukcję w zad wsadzić. Doyeb solidną porcję aerobów bo nic o nich nie piszesz. Bez solidnych sesji aero dorzucanych do treningu siłowego to możesz chudnąć rok.

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
artur_j
No to jest podejście, choć wolne czasem dobrze robi. Ja miałem tydzień w lutym i nie narzekam.

Ja szukam motywatora dla mojego staruszka i chyba kupię mu taką koszulkę.




"Mam bulimię, tylko zapomniałem wymiotować"

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
charlie123
Mopi, ja Ci powiem szczerze, że jak nie zbroczysz podłogi siłowni kałużami potu to możesz sobie tą redukcję w zad wsadzić. Doyeb solidną porcję aerobów bo nic o nich nie piszesz. Bez solidnych sesji aero dorzucanych do treningu siłowego to możesz chudnąć rok.

W kwestii aerobów się nie zgodzę, tzn. jasne, że aeroby powodują redukcję. Jestem jednak pod opieką Konia, z tego co wyczytałem 80% sukcesu to dieta. A ja dodatkowo mam rozpisany trening, a po treningu siłowym 20-30 min bieżni.
Efekty już są, tylko pytanie czy małe czy duże????
Gdybym się trzymał diety na 100% i treningu na 100 % to myślę, że jeszcze 3 kg byłoby mniej a i w pasie by ubyło ze 3-4 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie wygodniej zakupić gryf i 2-4 talerze do domu i sobie kompleks sztangowy zrobić w DNT, w przypadku nieczynnej siłowni (jak w święta) czy nagłych zdarzeń losowych? Masz aeroby i w sumie też trening siłowy w 1, a jest to zaj**iste pod kątem czasu!
Ja dziś np. nie wiem czy będę miał czas na pełny trening właśnie z uwagi, że wieczorem zaczynam kurs na prawko i możliwe, iż połączę trening z kompleksem by oszczędzić czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Artur, zastanawiałem się nad tym, ale nie mam warunków, miejsca. Poza tym wyznaję zasadę, praca w pracy, ćwiczenia w siłowni bądź w terenie.
Cóż, wczoraj to był wypadek, tak jak napisałem żonę zabrałem na siłownię, gdyby była w domu to ona by pojechała po córkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie przesadzaj z miejscem, talerze wrzucasz w szafę jakąś 1 na 2 (ja trzymam między butami w przedpokoju, gryf też pionowo (fakt szafę robiłem na wymiar z celowo ściętą półką) ale da się pokombinować.
A motywacja do ćwiczeń rośnie bo 1 możliwość wymówki mniej!

Swoją drogą podziwiam patrząc na Twój zawód, że oddzielasz życie zawodowe od prywatnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Ja mam sprzęt w domu I zapier... ostro

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-19 08:56:22

pzdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium