SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Mam nową rozpiskę ćwiczeń od Konia. Po prostu siły jakby mniej to i chęci mniej. Nie będę się poddawał. Powalczę. Dzięki za wsparcie. Od jutra ruszam z nowym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Walcz k***a! Bo przyjedziemy i Cię siłą zmusimy do treningu !

A tak na poważnie - może zrób sobie kilka dni/tydzień przerwy na regenerację? Odpoczniesz fizycznie oraz psychicznie, i wrócisz dwa razy silniejszy oraz cztery razy bardziej zdeterminowany by osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Nie będę robił żadnej przerwy. Później się nie zmotywuję i nie pójdę na trening.Nie mogę robić żadnych przerw. Muszę jakiś doping sobie znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Zobacz sobie filmik, który wkleiłem u mnie w dzienniku na stronie bodaj 36 (wkleiłbym Ci go, ale w pracy mam jedynie youtube zablokowany i nawet linku mi nie wyświetla ). I odpowiedz sobie 2-3 razy na te pytania, które tam padają. Daje kopa niezłego.

Pozdro i nie daj się! Jeżeli ja dam radę, to i Ty dasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dla mnie najlepszą motywacją jest micha - w dzień treningowy jak wiadomo jem więcej, więc jak wrócę w chatę i nie chce mi się trenować to świadomość, że już zjadłem dużo nie pozwala mi odpuścić ćwiczeń!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Artur: muszę sam sobie znaleźć rozwiązanie. Micha nie jest rozwiązaniem. Generalnie, żadko bywam głodny (akurat dzisiaj jestem). Jutro żonę biorę na siłownię, zobaczymy.
A teraz dzień 71 NT
6:30 Śniadanie
Chleb pełnoziarnisty+jaja+warzywa=kanapki
10:30 II Śniadanie
Chleb pełnoziarnisty ze schabem + śliwka
14:00 Obiad
Papryki faszerowane
20:00 Naleśnik low carb
22:00 będzie serek z orzechami z jabłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kurde, nie mam pomysłu jak Ci pomóc.

Przerwa - odpada.
Filmiki - nie dają kopa.
Jedzenie - głodny nie bywasz.

Z Koniem rozmawiałeś na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Mnie motywuje sukces:
a)mniejsza waga
lub
b)poprawa sylwetki
lub
c)większe ciężary
ewentualnie rywalizacja.
Na razie:
a)waga stanęła
b)nie widzę poprawy sylwetki
c)mam jakby mniej siły
nie mam z kim rywalizować na żywo

reasumując
Nie poddaję się, walczę, ale tak jakby bez przekonania. Robię swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
poprawa sylwetki - rób pomiar co miesiąc, dzień w dzień nie ma poprawy w lustrze jak się codziennie widzisz, ale jak porównasz wyniki obwodów co miesiąc / dwa zobaczysz różnicę

większe ciężary nie koniecznie jest to wykładnik sukcesu, ja staram się progres robić bez dużego zwiększania ciężaru szczególnie
jak ostatnia seria ma 4-6-8 powtórzeń to lepiej (wg. mnie) 2 treningi odczekać i dojść do 8-10 powtórzeń.

rywalizacja - skocz do pasażu Grunwaldzkiego na ostatnie piętro i zobacz z iloma osobami wygrywasz trzymając michę i ćwicząc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium