SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4265
Heh...oj tam oj tam..
w chooj wypompowany wczoraj byłem, głowa "rozwalona", włam ktoś mi chciał na chatę zrobić, stresów trochę to i popisałem jak......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52179
Też wczoraj po treningu miałem taką pompę, że nie mogłem wypiski zrobić wieczorem, bo mi się tak ręce trzęsły : O

Co Ty mówisz? Złapałeś gnoja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4265
nie, bo to na mieszkaniu które najmują najemcy. o 14 w biały dzień, sąsiadka spłoszyła, ale zamki do wymiany, drzwi lekko uszkodzone, stres itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52179
Kurde nie dziwię się. Też bym był cały w stresie.

Ludzie to są jednak k***y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzień 66 T
Micha:
6:30 Śniadanie przed treningowe:
ryż+pierś+warzywa
TRENING opisany poniżej
9:30 II Śniadanie
ryż+pierś
15:00 Obiad
Chleb pełnoziarnisty + wkładka (schab ze śliwką)
19:30 Twaróg półtłusty zmiksowany z ogórkiem, szczypiorem, koperkiem, czosnkiem, jogurtem
o 21:30 będzie jajecznica

TRENING

5 min rozgrzewka na bieżni
Przysiad ze sztangą z przodu 3s
Martwy ciąg na prostych nogach 3s
Wiosłowanie sztangą nachwytem 3s
Próba Pompki na poręczach 2x
Podciąganie sztangi do brody 3s
Uginanie ramion z hantlami 3s
20 min bieżni

Nie wiem dlaczego, ale po treningu mam strasznie ciężkie nogi i strasznie ciężko mi się biega, katorga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja też tak mam straszna pompa w nogach. Długo nie biegałem przez kontuzję ale jutro właśnie jest plan pobiegać po pracy - zobaczymy jak to jest po prawie 2 mies przerwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jak biegam bez treningu siłowego to nie ma tragedii, ale po treningu....lipa, ledwo daję radę te 20 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja po przysiadach jak na 2 dzień na rower wsiadam to po kilku km czuję, że uda puchną i sztywnieją, jakby miały obwód min 80cm. No ale tak chyba powinno być. Po wyciskaniu francuskim sztangi w superserii z uginaniem ramion ze sztangą mam tak w ramionach i to mi nie przeszkadza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2675 Napisanych postów 50504 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340642
jak będziesz miał w łapie type co ja i po treningu napompuje Ci się tak, że będziesz musiał prosić kogoś by pomógł Ci zdjąć koszulkę, to zacznie Ci przeszkadzać.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak, będzie to taki sam problem jak wygrać trafić jako jedyny 6 przy kumulacji w lotto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

Fruzelina