SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
To wszystko są ruchy, których używasz na co dzień, zwróć na to uwagę na następnym treningu ile z nich wykorzystujesz w życiu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
Masło orzechowe Primavika bez soli i cukru, gdzie kupujesz? Czytałem, gdzieś że w PiP, wiec odwiedzilem 2 na terenie mojego miasta. W 1 w ogole primaviki nei bylo w 2 były inne, ale nie to bez soli i cukru.

Zmieniony przez - Smok89 w dniu 2012-02-11 20:58:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
lokalny sklep we Wrocku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie martw się też na początku było mi ciężko, teraz sama się śruba nakręca by dorzucić coś i dźwigać więcej (choć nadal jest mało to już postęp mam o 300%). Często czułem się jak przegrany, inwalida jakiś ale pozmieniało się dużo a ćwiczę naprawdę nie długo! Jedynie upór i systematyka pomagają no i słowa konia "Nie każdy rodzi się Herkulesem" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dieta dzień 6
Śniadanie 8:00 Jajeczny naleśnik z 2 jaj i piersi z kurczaka(dowolne warzywa jako dodatki, sos na bazie jogurtu ect.)
II Śniadanie 11:30
Chleb pełnoziarnisty z pieczonym schabem ze śliwką
Obiad 14:30
Żeberka wieprzowe pieczone,sałatka warzywna (wg przepisu żony)
Kolacja 20:30 50g makaronu pełnoziarnistego, 100g piersi z kurczaka usmażonej bez tłuszczu z cebulą i czosnkiem(czosnek dodany pod koniec smażenia),ok 100g gotowanych brokułów.(Łączymy składniki i dodajemy 50g jogurtu naturalnego, przyprawiamy pieprzem i solą.) Tutaj dodałem świeże pomidory, genialnie poprawiają smak.
Przed snem, a właściwie 15 min temu bo głodny strasznie byłem:
Serek wiejski małe opakowanie ze startym jabłkiem, cynamonem, miarką odżywki białkowej(cherry, stąd ten kolor)
Poniżej trochę fotek.
Tak jak wspomniałem wcześniej, po wczorajszej siłowni nie mogę samochodem jeździć, jak skręcam to mnie ręce napie*****ją














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Jeszcze fota po dodaniu odzywki białkowej (cherry)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Wygląda nie zbyt, ale ogólnie jedno z najsmaczniejszych dań. Co ciekawe moją żona je też je bo mi kiedyś podjadła trochę i teraz domaga się porcji dla siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
moja też wciąga, ale bez cherry i z orzechami, bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
teraz sezon na pomarańcze i jako, że masło orzechowe samo w sobie Ci nie podchodzi, daj zamiast jabłka pomarańczę i masła tyle samo gram co orzechów(oczywiście w dzień gdzie masz z orzechami), też wchodzi bardzo fajnie, tylko tu już blenderować byś musiał.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-02-11 22:29:34

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja właśnie walę z masłem orzechowym, bez odżywki :) Odkrycia dokonałem kiedyś przypadkiem na samym początku z powodu braku orzechów :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium