SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proteo-system by jajek999-Wstawaj i walcz!!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
xKuba92x tu jestem zmuszony podważyć Twoją wypowiedź,
z pełnym szacunkiem kolego

trening w domu traci sens wtedy gdy staje się "monotonny"
tzn kiedy powielamy jeden a ten sam plan bez jakich kolwiek modernzacji,
przy minimum sprzetu i Powiem tak
DRĄŻEK! DRĄZEK! DRĄZEK!

Połowa z was nie zdaję sobie sprawy ile może taka magiczna rurka

jestesmy w stanie budowac masę.
przy bilansie na plus w diecie, i szczerych checiach możemy osiągnąć duzo :)

także wszystkich zmotywowanych domowymi warunkami zachecam do pracy.

zdr.

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Zgadzam się. Dla chcącego i myślącego nic trudnego.
Nawet kiedyś widziałem bloga francuskiego kulturysty który ćwiczy niemalże wyłącznie ćwiczeniami z własną masa ciała.
Nie rozumiem po co jest dział Trening w domowych warunkach, skoro taki trening miałby nic nie dawać?
W sumie czym się różni trening osoby z działu trening dla początkujących a osoby z działu trening w domowych warunkach ćwiczącej w domu ze sprzetem.
właśnie chodzi o to że bez sprzętu też się da

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Nie chodzi mi o to, że trening w domu nic nie daję bo daje MNÓSTWO. Każdemu w wieku <18 albo tym którzy nie mieli wcześniej styczności ze sportem polecam z całego serca. Treningi mawashiego, czy metoda, którą ćwiczy jajek999 to świetna alternatywa dla siłowni i można dużo zdziałać:)

Tylko teraz zadajmy sobie pytanie co to znaczy "dużo":) Ja ćwicząc w domu zrobiłem z 30 cm w bicepsie 36(w szczycie, teraz 34). Można powiedzieć, że progress jest spory, ale po pierwsze zajęło mi to ponad 2 lata. Po drugie nie wyglądam w połowie tak jak ludzie, których znam i którzy ćwiczą np. rok na siłowni. Po trzecie żeby dojść do tego co oni potrzebuję kilku lat treningu w domu.

Podsumowując:

Chcesz być zdrowy, wysportowany - ćwicz w domu
Chcesz być zdrowy, wysportowany i mieć jeszcze porządną masę mięśniową - uderzaj na siłkę.

W domu da się, ale na siłce jest dużo szybciej - taki wniosek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
i znowu sie nie zgodzę :).

zdr.

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Wejdź w dział "galeria zdjęć" i zobacz, że 90% ludzi wklejających tam zdjęcia i wyglądających po ludzku ćwiczy na siłce:) Myślę, że to jest oczywiste, że w domu jest trudniej, przez brak sprzętu. Myślisz, że robiąc bicka baniakiem 5 kg lub samym podciąganiem na drążku jesteś w stanie osiągnąć to co ludzie ćwiczący z ciężarami?:)

Nie przekonamy się bo ja mam żywy przykład. Wskaż mi osobę, która ma 45 cm w bicepsie (mięśnia nie tłuszczu) i wypracowała to w domu, bez sprzętu:) Może 0,05% takich osób jest;) Jeśli nie, pokaż jakiś przykład (proszę tylko bez jakiś francuzów , skoro w 40 mln kraju jakim jest Polska trudno przykłady to naprawdę musi być ciężko;p)

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2011-01-04 21:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
ty, nie mów mi ;)

zdr.

Zmieniony przez - _Qanto w dniu 2011-01-04 21:46:58

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
xKuba92x: Nikt Ci nie każe w to wierzyć. Na 90% nawet nie wiesz jak działa trening w domowych warunkach. A dlaczego nie chcesz przykładów francuzów?? Tacy sami ludzie: patrz methode.lafay.free.fr 43 cm w bicu po roku treningu Proteo miał sam Olivier Lafay. Więc z całym szacunkiem nie obrażaj trudu tych ludzi. Wiem że łatwiej iść na siłkę i zdobyć w pół roku 20 kg masy i to jest ok. Full osprzęt i wszystkie możliwości ćwiczeń. Ale jak w domu w pół roku zdobędziesz 10 kg masy używając swojej fantazji do wymyślania ćwiczeń i różnych ich wariantów - to jest sztuka. Trud może jest większy ale to jest tego warte... Wszyscy którzy ćwiczymy w domu nie odpuszczajmy - musimy udowodnić że w domu też można efektywnie ćwiczyć.

Dzięki za zaproszenie na siłkę xKuba92x - doceniam, ale narazie nie mam warynków. xKuba92x

Ps. King: chodzi ci o Emmanuela Beato - V-ce Mistrza Francji w Kulturystyce? Bo jeszcze Matt Furey ćwiczy wyłącznie w domu a waży ponad sto kilo.
pzdr

Zmieniony przez - jajek999 w dniu 2011-01-06 11:58:34

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Czyli potwierdziłeś to co napisałem:) Proszę czytajcie uważnie to co napisałem, a nie rzucacie się, bo sam trenuje w domu (mój staż to dwa lata treningu m.in metodą lafaya, więc znam efekty) i napisałem o tym, że to świetna alternatywa dla siłki. Sam jednak przyznajesz, że na siłowni są szybsze efekty. Lafay mógł mieć takie efekty o których piszesz, ale skuteczność metody powinna zostać potwierdzona chyba przez większą ilość osób, a nie kilku francuzów.

Pozdr. i powodzenia.

ps. Nikogo nie obrażam, więc radzę Ci chamować się z takimi wnioskami, tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie (a właściwie takie samo bo sam przyznałeś, że siłka jest efektywniejsza). Pokaż ten progress i będziemy rozmawiali bo narazie widzę, że metoda raczej kiepsko się sprawdza.

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2011-01-06 12:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
Witam!
Wczoraj próbowałem przeprowadzić trening wytrzymałościowy w domu. Jak na pierwszy raz to ok.
podskoki w miejscu jak na skakance.30s./60s./120s.
walka z cieniem.3 min./3 min./2 min.
bieg w miejscu.10 min/5 min.

Wszystko ok. fajna odmiana i mi się podoba. Podczas treningu wypiłem litr wody. Jedynie w boksie się musze poprawić żeby lepiej rękami pracować i zwiększyć zmęczenie. Jakiś worek treningowy by się przydał. Poza tym to ok.

Jak macie jakieś propozycje, korekty lub cokolwiek do mojego treningu aerobowego to piszcie. pzdr

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
trenoowałes kiedykolwiek jakieś SW??
odradził bym Ci trenowac boks bez podstaw.
podstawy :
pozycja bokserska
garda
lewy,prawy
koordynacja ruchowa
uniki
odradzałbym taki trening poniewaz możesz nabrać złych nawyków ruchowych, które w realnej walce na nic sie nie przełożą.

podajcie imiona i nazwiska tych francuzów chciałbym ich zobaczyć.

Zmieniony przez - _eL_ w dniu 2011-01-10 13:01:30

inny niż wszyscy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku - chwyt neutralny

Następny temat

WYTRZYMAŁOŚĆ przedewszystkim

WHEY premium