52-letnia Andrea Sunshine skradła nagłówki brytyjskich gazet po tym, jak zdradziła szczegóły dotyczące jej diety. Co takiego jest niezwykłego w jej sposobie odżywiania? Kobieta je ponad 150 jajek miesięcznie i jest przekonana, że dieta, którą stosuje ma ogromny wpływ na jej piękny wygląd i utrzymanie formy. Bo formę trzeba przyznać, że ma nienaganną. Urodę z resztą też. 

Sunshine mieszka i ćwiczy na siłowni w Londynie i zdecydowanie przykuwa uwagę płci przeciwnej. Długie blond włosy, tatuaże oraz sześciopak na brzuchu sprawiają, że Andrea wygląda na o wiele młodszą niż wskazuje jej dowód osobisty. Przyznaje, że na siłowni często młodsi mężczyźni ją zagadują, ale ona zawsze skupia się na uzyskaniu najlepszej możliwej pompy. 

Pół Holenderka, pół Brazylijka mówi, że aby zachować piękny wygląd, stosuje rygorystyczną rutynę dietetyczną i treningową. Sunshine uważa, że jej dieta składająca się głównie z warzyw, dużej ilości białka i oczywiście 5 jajek dziennie, przyczyniła się do jej niezwykłej formy w wieku 52 lat. Dzienne spożycie kalorii wynosi około 3500 i je od sześciu do ośmiu posiłków dziennie. Wypija też do czterech litrów wody każdego dnia.

Na siłowni jest czasem nawet trzy razy dziennie! Andrea wyraziła także swoją opinię na temat tradycyjnej roli kobiet w jej wieku, na przykład konieczność zajmowania się domem i rodziną.

„Istnieje piętno, że kobiety w zaawansowanym wieku powinny poświęcać się wyłącznie opiece nad domem i rodziną. Można zrobić jedno i drugie”.

Utrzymanie zaangażowania w dietę i trening to fundamenty sukcesu Sunshine. W wieku 52 lat ma naprawdę niesamowitą formę, której na pewno zazdrości niejedna nastolatka.

 

Komentarze (6)
_GANGSTA_

Tez mi wyczyn ja jem 300-350 miesiecznie%-)

1
rarytas1

Też zjadam około 300 jajem miesięcznie i to już ze 20 lat. Ostatnio się zastanawiałem czy to zdrowe ale alternatywy dla jajek nie mam

0
M-ka

W Brazylii czy krajach Europy środkowej i wschodniej może istnieje jakieś piętno zmuszające kobiety do dbania całe życie o rodzinę, co jest podyktowane warunkami (jak babcia nie pomoże przy wnukach, to córka z zięciem mało zarobią na życie, więc trzeba pomóc).
W US, UK i innych dobrze sytuowanych krajach, gdzie jest przystępny system kredytowy - dzieci szybciej osiągają niezależność i w złym tonie jest zawracanie głowy rodzicom, kiedy można sobie poradzić samemu... Widzenie z wnukami to przyjemność, a nie konieczność.
Nie bardzo więc rozumiem, o czym ona mówi, może o mentalności w swojej rodzinie/środowisku.

1
tomixp

Kolejna świeci dupką niczym robaczek świętojański.
p******ety pseudoprzemyśleń i motywacyjnych wysrywów.
Pytanie na ile poprawiona chirurgicznie.
Biorę po 200 od każdej drużyny i czekam na państwa propozycje.

1
lodzianin1

Kolejna tempa dzida co zarabia dupskiem na życie

2
F1.08

Babcia trzyma forme. Jeszcze bym pojezdzil z nia wrotkach! :D

0