SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
u mnie za 450 w promocji byl Actifry mialem juz brac ale niestety zycie znow mnie od tego odalilo :)
Pozdrawiam moj glupi los ! POZDRO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ja dziś dół, bedzie zabawa :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ech siłą mi spada na tej redukcji :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
OXYTONE
Mam nadzieję, że nie będzie najgorszy. Na całe szczęście jest regulacja temperatury. Wyrwałem w dobrej cenie, więc żal było nie kupić .

Właśnie jakiś czas temu czytałem w Twoim temacie o ActiFry. Jeżeli znajdę w dobrej cenie to kupię bez zastanowienia. Masz jakieś uwagi na temat owego urządzenia?


Też mam ActiFry już sporo czasu. Polecam. Teraz używam głównie do frytek, no ale przynajmniej spokojnie i bez wyrzutów sumienia można je wsuwać. Ważne tylko żeby trafić na dobre ziemniaki (no chyba że z gotowych frytek korzystasz) no i trzeba się liczyć z tym że zrobienie ich trochę czasowo trwa. No ale człowiek dochodzi szybko do wprawy. No i to ma ograniczoną pojemność więc nie licz na to ze za jednym zamachem zrobisz np 2 kg frytek.

Ja sobie kupiłam super wypasioną patelnię do naleśników, zgadnijcie co będzie na kolację?

Zmieniony przez - Nanit w dniu 2014-02-24 18:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
frytasy można spokojnie w piekarniku przecież zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Z ActiFry wg mnie lepsze. W końcu cały czas się mieszają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Potwierdzam ;) Warto kupić Actifry

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kacper superserie ? To dziś klatka, plecy ? %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nanit

Ja sobie kupiłam super wypasioną patelnię do naleśników, zgadnijcie co będzie na kolację?



pierś z kurczaka z ryżem?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium