SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
i tak mnie niszczy zaleta lewatywy że relaksuje i odpręża. Trzeba prysznic wziąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Bardziej chodzi o efekt po sie mi wydaje

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Jak dlugo sie lata do WC po tym fortransie ? Caly dzien w domu ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wlasnie jak dlugo sie lata ?

A co do uszu trzeba placic czy nie bo nie zapytalem kumpla ale chyba nie co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668852
lata się z godzinę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pięknie, kupuję to, zastosuję sobie w niedzielę po sobotnim cheacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Skoro godzinke to też pewnie wyprubuje, jutro podejde do apteki.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No po cheacie jak zloto mi sie wydaje ,jesli tak to w wtorek ide do lekarki po recepte na to ,jaka to dokladna nazwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
To na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Nażarłam się straszliwie i pojechałam do Decathlona mierzyć spodnie takie mocno obcisłe, obejrzałam się w lustrze (ciąża spożywcza) i stwierdzam, że koniec tej rozpusty, od jutra grzecznie te moje głodowe 2200 kcal i cardio do odwołania

Ale macie tematy Jak kogoś po wszystkim wydyma to polecam Ulgix trawienie (jest też jakiś na wzdęcia, ale o dziwo ten trawienie jakoś lepiej działa), o wiele lepszy niż Espumisan. Po za tym kupić sobie probiotyki jakieś i łykać, też pomoże. Bo lewatywy i inne oczyszczania może i fajne, ale jak ktoś syf je to i tak zaraz dolegliwości wrócą a ile można się przeczyszczać? No chyba że ktoś ma takie hobby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium