SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Daj 20/40 i zobaczymy jak się taki rozkład sprawdza w Twoim przypadku. W razie czego zawsze można wprowadzić korektę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no to dzisiaj tak machnę. a po np. 10 seriach takiego cudu zrobić 10 minut takiego luźnego "rozjechania" mięśni przed rozciąganiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
5 minutowe "wyciszenie" w zupełności wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
OXYTONE
Widzę, że poruszyliście bardzo poważny temat. Na całe szczęście w Polsce wszystko się zmienia i kobieta ze sztangą na karku nie jest już niczym zaskakującym.


Największą przeszkodą dla kobiet w treningu siłowym są... kobiety. Nie dość że wiele nadal wierzy w ten mityczny nagły, wielki przyrost mięśni to jeszcze boją się spocić Albo odwrotnie uważają, że jak się pocą przy robieniu A6W to to w zupełności starczy i siłowe już nie potrzebne. Poza tym wiele się sugeruje opiniami niećwiczących koleżanek, więc jak tamte unikają siłowych jak ognia to one też.

Niektóre się najzwyczajniej w świecie wstydzą, ale znam takie co im się wydaje, że siłownia to jakieś straszne miejsce gdzie na nie się zaraz rzuci stado bezmózgich mięśniaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to tak będzie. Swoją drogą, miałem to robić dzisiaj ale jednak przełożę ten hiit na jutro, bo skoro dziś nie idę i tak do szkoły (no cóż, nie chce mi się ) to zrobię sobie na spokojnie pull o 12, a jutro po szkole HIIT i czwartek akurat będzie off, chyba najlepsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nanit
OXYTONE
Widzę, że poruszyliście bardzo poważny temat. Na całe szczęście w Polsce wszystko się zmienia i kobieta ze sztangą na karku nie jest już niczym zaskakującym.


Największą przeszkodą dla kobiet w treningu siłowym są... kobiety. Nie dość że wiele nadal wierzy w ten mityczny nagły, wielki przyrost mięśni to jeszcze boją się spocić Albo odwrotnie uważają, że jak się pocą przy robieniu A6W to to w zupełności starczy i siłowe już nie potrzebne. Poza tym wiele się sugeruje opiniami niećwiczących koleżanek, więc jak tamte unikają siłowych jak ognia to one też.

Niektóre się najzwyczajniej w świecie wstydzą, ale znam takie co im się wydaje, że siłownia to jakieś straszne miejsce gdzie na nie się zaraz rzuci stado bezmózgich mięśniaków


mam w klasie taką chudą szkapę co przychodzi na siłkę 2x w tygodniu robić dziwne aeroby, potem stoi 20 minut na odtłuszczarce, waży coraz mniej i już chyba dosłownie same kości z niej zostały i uważa, że wygląda świetnie, bez treningu siłowego też można!

swoją drogą u mnie na siłce to nawet faceci ze mnie drwią, że cały mokry wychodzę po treningu siłowym (w dzisiejszych czasach nawet oni boją się spocić, a klatka do siadów w zasadzie tylko przeze mnie używana do siadów jest, bo reszta robi na niej barki/wiosłowanie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Kobiety bardzo na wagę patrzą, a mięśnie=większa waga. Tutaj na forum w Lejdis dziewczyny starają się pokazać że często zwiększenie wagi dla sylwetki tylko na plus jest, ale wiecie jak to jest jak się ktoś uprze. Póki sobie jedna z drugą tego w głowie nie poukłada to nic się z tym nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Niech mi ktoś posprząta... Zapłacę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja zaraz pójdę ogarnąć dom (pokój już ogarnąłem ) a potem matematyczka - jestem taki produktywny jak mi się nudzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Moja psica przynosi ze spaceru różne badylki i potem przerabia je na wiórki. Wszędzie tego pełno. Zamówiłam jej gnaty wołowe takie wielkie, może się zgodzi wymienić i będzie nieco czyściej. Ale brudne gary to już zupełnie nie wiem skąd się biorą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium