SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Szkoda by go bylo na złom. Kredyt na auto to glupota.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No tu juz mi lepiej podszedl pod gust ,dobra robota. Musze miec auto do wakacji co polecacie jak nie kredyt na auto ? Zwykly kredyt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kredyt to mozna na mieszkanie wziac, a nie na auto.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wiesz w 2-3 miesiace nie odloze sobie 14 kafli na samochod wiec..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Po co komu auto, gdy można pakować klatę i bica!

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Coś w tym jest, ale IMO nie warto sie pakować w kredyt na 15 tys i spłacac 20 jak nie wiecej.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wacki wiem o tym doskonale ,ale chyba nie bede mial wyjscia. Nie mam jak do pracy jezdzic a koles z ktorym jezdze co miesiac wiecej rzada za ta usluge niedlugo mu zayebie bo mnie denerwuje i juz nic z tego nie bedzie .. Druga sprawa nigdzie nie moge jechac a jak gdzies musze to prosic starszych ,na wakacje nigdzie nie pojade bo czym ?! Nad wode nie bo czym ?! Bede musial wziasc pomimo mojego mlodego wieku ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
No niby głupio nie gadasz ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a jak z tą dziarą jest w końcu? robić mogę spokojnie po wakacjach, czy czekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tam siedzi w tym fiacie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium