SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Nanit
Dopiero co zeżarłam pierwszy posiłek a już głodna jestem. Jak ja mam się redukować w takich warunkach?


są inne środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
mnie też coś apetyt naszedł ale mimo redukcji to dobry znak - choruję od tamtego wtorku i właśnie chyba mi przechodzi

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja niestety nigdy apetytu nie tracę, co najwyżej bardziej wybredna się robię albo mam dziwniejsze zachcianki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Ja dzisiaj cheat meal. Pizza mega, ale zapycha. Ledwo żyję po dzisiejszych nogach, jedzenie w gardle a jeszcze została sałatka i placek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
siema spamerzy, tęsknili? DZIAŁAM POD PRZYKRYWKĄ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Można miec 2 konta ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901


Ban na tamto xD

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
bez przesady, nei jestem jakimś trollem czy napinaczem albo innym naciągaczem. Nie dadza mi extra bana bo używam konta tylko do prowadzenia dziennika i doradzania - co w tym niby złego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

Wiecej