6 i 7 października miały odbyć się targi połączone z zawodami Diamond Cup w Katowicach. Gośćmi specjalnymi miały być wielkie gwiazdy kulturystyki i fitness takie jak Chul Soon, Blessing Awodibu, Shawn Ray, Paige Hathaway i sam mistrz Arnold Schwarzenegger. Już niewiarygodna atrakcyjność samego składu budziła pewne wątpliwości. We wrześniu pojawiła się informacja, że Schwarzenegger jednak nie zaszczyci nas swoją obecnością, ale impreza miała odbyć się zgodnie z planem.

Niestety organizatorzy zaledwie 3 dni przed planowanym wydarzeniem ogłosili, iż targi nie odbędą się! Powodem miało być znikome zainteresowanie oraz wycofanie się strategicznego sponsora. Na szczęście zawody Diamond Cup dzięki szybkiej reakcji Klubu Olimp Zabrze odbyły się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Niesmak jednak pozostał. Tym bardziej teraz, gdy minęło sporo czasu, a osoby, które kupiły bilety na wydarzenie Fit Life Expo, do dnia dzisiejszego nie otrzymały zwrotu pieniędzy. W dodatku wczoraj na oficjalnym profilu pojawił się zaskakujący komunikat o następującej treści:

Język komunikacji jest raczej niestandardowy i niebiznesowy i podejrzewamy, że w chwili pisania tego komunikatu, autor niekoniecznie twardo stąpał po ziemi. Co myślicie o tym podsumowaniu organizatora?

Komentarze (0)